Skip to main content

„Daikin“ EMEA plėtros centras (EPC)

Investicija į inovacijas

EPC misija

EPC misija

Siekiame būti pasaulinės šildymo rinkos tyrimų ir plėtros lyderiai, nes tiekiame novatorišką ŠVOK-Š įrangą, kuri įvykdo naujausius aplinkosaugos poreikius.

EPC logotipas

EPC vizija

Kiekvienas naujas proveržis prasideda nuo dizaino. Dizainas tampa prototipu, kuris vėliau įvertinamas, patobulinamas ir patvirtinamas, kad jis taptų galutiniu gaminiu. Tada šis galutinis gaminys pristatomas rinkoje, kur jis yra stebimas ir tikrinamas, kad būtų galima patobulinti ateityje. Apibendrinant, šis procesas atspindi, kaip dirba EPC.

EPC yra ta vieta, kur „Daikin“ paverčia konkrečius tyrimus rytojaus klimato kaitos technologijomis. EPC, kurio pagrindinės būstinės įkurtos Ostende ir Gente (Belgijoje), o filialai – Guglingene (Vokietijoje), Pilzene (Čekijos Respublikoje), Stambule (Turkijoje) ir Mantovoje (Italijoje), atstovauja pagrindinį tinką, tyrimais ir plėtra siekiantį ŠVOK-Š pramonės inovacijų.

EPC, turėdamas didelę naujausios šildymo įrangos kūrimo patirtį, šiuo metu dirba kaip „Daikin“ bazinis plėtros centras, išbandantis ir kuriantis Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai (EMEA) naujas šildymo technologijas gaminius.

EPC vizija

Investicija į mūsų personalą ir infrastruktūrą

Kurdami EPC investavome beveik 13 milijonų eurų į technologiją ir infrastruktūrą. EPC, atnaujindamas esančias gamyklas naujomis pažangiomis technologijos aprūpintomis bandymų laboratorijomis, yra ta vieta, kur galima įvertinti mūsų gaminių našumą, bet kokiomis sąlygomis siekiant komforto, energijos efektyvumo ir patikimumo.

EPC sudaro keli skirtingo skyriai, įskaitant gaminių vystymo, patikimumo ir suderinamumo. Kiekvienam šiam skyriui vadovauja inžinieriai su įvairiausiais išsilavinimais, kurie turėdami galimybę dirbti kartu formuoja ŠVOK-Š pramonės ateitį.

Norėtumėte prisijungti prie EPC komandos?

Šiuo metu ieškome naujų darbuotojų, galinčių prisijungti prie mūsų talentingos EPC komandos! Jei trokštate plėtoti naujausias technologijas ir pageidaujate dirbti pažangiųjų technologijų apsuptoje aplinkoje, galime jums pasiūlyti darbo vietą. Laukiame jūsų paraiškų, jei turite techninės srities magistrantūros laipsnį ir itin domitės „Daikin“ įrenginiais.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?