Skip to main content

Tarptautinės pagrindinės paskyros (TPP)

Parama jūsų verslui kiekviename jūsų darbo etape

Tarptautinis verslo pasaulis labai sudėtingas daugeliui įmonių. Bet „Daikin“ įmonė norėtų šiuos kasdienius verslo reikalus šiek tiek palengvinti. Štai kodėl subūrėme tarptautinę pagrindinių paskyrų komandą (TPP): atsidavusių pirmaujančių verslo ir mažmeninės prekybos srities specialistų komanda yra pasiruošusi padėti jūsų įmonei susigaudyti ŠVOK-Š pramonės srityje ir užtikrinti jūsų klientams optimalų komfortą ir oro kokybę visus metus.

Jūsų tarptautinis verslo partneris

Mūsų TPP komanda, dirbdama Europoje esančioje būstinėje, pasitarnaus kaip pagrindinis susisiekimo punktas, siekiantis supažindinti su visomis tarptautinėmis verslo galimybėmis. Pasikliaudama pasauliniu kolegų ir partnerių iš įvairių sektorių tinklu, mūsų komanda gali padėti jūsų įmonei įgyti konkurencinį pranašumą, pasiūlydama jūsų verslo strategijoms efektyvumą, skaidrumą ir lankstumą.

Efektyvus montuotojas
Efektyvus montuotojas

Pagerinkite savo darbo pelną sutaupydami laiko ir pinigų.

  • Trumpas ir paprastas bendravimas viso projekto metu
  • Siūlome ypač efektyvios ŠVOK-Š įrangos pasirinkimą
Skaidrus verslas
Skaidrus verslas

Pasinaudokite geriausiomis įžvalgomis norėdami priimti išmintingus verslo sprendimus ir patenkinti savo įmonės poreikius.

  • Pasinaudokite pagalba, kaip optimizuoti ŠVOK įrenginių tarnavimo ciklo išlaidas.
  • Naujausių savivaldybės ir vyriausybės reglamentų rekomendacijos
Lanksti partnerystė
Lanksti partnerystė

Mėgaukitės mūsų partnerystės lankstumu, nes mes siūlome pritaikytas strategijas, siekdami patenkinti jūsų poreikius.

  • Jūsų įmonei bus teikiama visokeriopa pagalba – nuo dizaino iki paslaugų po pardavimo – kad tarptautiniu lygmeniu būtų patenkinti visi jūsų poreikiai
  • Vertingiausi pirkimo planai, atsižvelgiant į apimtis
Tolygus verslas
Tolygus verslas

Sustyguokite savo darbą visose rinkose, standartizuodami savo ŠVOK-Š projektavimo kriterijus ir pirkimo srautus.

  • Prisijunkite prie plataus patikimų „Daikin“ sertifikuotų montuotojų ir techninės priežiūros partnerių tinklo.
Tvarus verslas

Pridėtinė tvarumo vertė

Tvaraus verslo kūrimas reiškia koncentravimąsi į ilgalaikiškumą, o apie tai vis daugiau ir daugiau galvoja ne tik mūsų klientai, bet ir mes patys.

Mūsų TPP komanda šiuo metu stebi daugiau nei 800 vietų visoje Europoje. Tai reiškia, kad pateikiama daugybė realių energijos sąnaudų, remonto išlaidų ir priežiūros mokesčių duomenų kelioms skirtingoms sritims. Turėdami šiuos duomenis, galime pateikti realią ir nuodugnią savo įrangos gyvavimo ciklo išlaidų analizę, leidžiančią mūsų klientams palyginti esamas išlaidas ir priimti išmintingesnius verslo sprendimus.

TPP praktinis tyrimas

Mūsų TPP komanda pasirengusi padėti įmonėms iš įvairių verslo sektorių – nuo pagrindinių gatvių parduotuvių iki prekybos centrų, tarnybinių stočių, restoranų ir viešbučių. Pasidomėkite praktiniais tyrimais savo pagrindinėse paskyrose norėdami pamatyti, kaip galime sėkmingai pritaikyti savo paslaugas, kad padėtume jūsų įmonei.

Pagrindinės gatvės parduotuvė

„Daikin“ supranta teigiamą poveikį, kuris įmanomas, kai parduotuvės klientams ištisus metus kuriamas komfortiškas klimatas. Būtent todėl mes siūlome gaminių ir paslaugų komplektą, padedantį efektyviau dirbti ir gerinti komforto lygį parduotuvėje, tuo pačiu metu mažinant energijos sąnaudas.

Prekybos centras

Prekybos centrų ir maisto mažmeninės prekybos parduotuvių poreikiai yra itin specifiniai dėl šildymo, vėsinimo, vėdinimo ir šaldymo sąlygų. Neverta nė minėti, kad svarbų vaidmenį vaidina ir energijos sąnaudos. TPP gali padėti jums kaip patikimas partneris, prižiūrintis visus įrenginius ir sekantis jūsų parduotuvės bendrąsias energijos sąnaudas.

Prekybos centro praktinis tyrimas

Prekybos centro su TPP atvejis
Tarnybinių stočių su TPP atvejis

Tarnybinės stotys ir smulkios parduotuvės

Paprastai mažos ir vidutinės erdvės su dideliu lankytojų srautu ir ilgomis darbo valandomis reiškia, kad ŠVOK-Š įrangai keliamas ne vienas reikalavimas. Kuo mažesnės pardavimo vietos, tuo mažesnė apyvarta ir tuo svarbesnės darbo išlaidos. Sužinokite, kaip galime pritaikyti savo šaldymo ir šilumos atkūrimo gaminius, kad tiktų tarnybinėms stotims ir smulkioms parduotuvėms.

Tarnybinių stočių praktinis tyrimas

Smulkių parduotuvių praktinis tyrimas

Restoranas

Karštą vandenį galima išgauti įvairiais būdais, bet ne visais atvejais karšto vandens gavyba yra tvari. Šilumos siurblys gali ne tik tvariai šildyti vandenį, bet taip pat pasirūpinti šildymo ir vėsinimo apkrova. Sužinokite, kaip padėjome pasaulinio garso restoranų tinklui optimizuoti savo verslo praktiką.

Restoranų praktinis tyrimas

Restoranų su TPP atvejis

Viešbučiai

„Daikin“ teikia novatorišką, aukščiausios kokybės klimato valdymo, šildymo ir šaldymo įrangą, atsižvelgdama į viešbučių sektoriaus profesionalų kintančius poreikius ir užtikrindama svečiams maksimalų komfortą.

Viešbučių praktinis tyrimas

Išsamiau

Daugiau informacijos

Jei reikia daugiau informacijos arba turite klausimų apie TPP komandą, kreipkitės:

Daikin Europe N.V. - Brussels Office

Chaussée de Mons 1424
1070 Anderlecht - Belgium

Tel.: +32 2 529 61 24
keyaccounts@daikineurope.com

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?