Žmogus, planšetiniame kompiuteryje naudojantis „Daikin“ novatoriškas ir pirmaujančias technologas.

Novatoriškos ir pirmaujančios technologijos

„Daikin“ įmonėje vadovaujamės aistra ieškoti sprendimų, susijusių su mus supančiu oru. Atraskite technologijas, kurias naudojame siekdami pagerinti savo klientų gyvenimą.

IAQ banner image for hero 1670x860.jpg

Gerovė – tai galimybė įkvėpti gaivaus oro

Mes patalpose vidutiniškai praleidžiame 90 % savo laiko dirbdami, apsipirkdami arba linksmai bendraudami su artimaisiais. Todėl gaivaus ir švaraus oro tiekimas patalpoje niekada nebuvo toks svarbus mūsų gerovei.​

replacementtechnology-710x460.png

Atsarginės įrangos technologija

Atnaujinkite savo sistemą ir pagerinsite energijos efektyvumą, sumažinsite energetines išlaidas ir išvengsite netikėtų gedimų, todėl užsitikrinsite patikimą komfortą ištisus metus.

header_bluevolution_710x460.jpg

Bluevolution

Naujos kartos gaminių asortimentas, kuriuose R-32 šaltnešiu užtikrinamas aukštas energijos efektyvumas ir nedidelė žala aplinkai.

header-vrv-v2.png

Kintamas šaltnešio tūris

Kintamo šaltnešio tūrio (VRV) įrenginys yra pirmasis pasaulyje daugiasudėtinis oro kondicionierius, skirtas komerciniams pastatams.

header-heating-domestic-hot-water.png

Daikin Altherma

„Daikin“, turėdama daugiau nei 55 metus šilumos siurblių technologijos kūrimo patirties, siūlo šilumos siurblių asortimentą, kad būtų mažesnės eksploatacinės išlaidos ir aukštas energijos efektyvumas.

seasonal_efficiency.jpg

Sezoninis efektyvumas

Moderniausias metodas, skirtas kurti ir pristatyti ŠVOK-Š gaminiams labiau energiją taupančias technologijas, kurios įgyvendintų ir viršytų teisinius reikalavimus.

inverter_technology.jpg

Inverterio technologija

Novatoriška technologija, kuri kuo labiau padidina energijos efektyvumą, kad visus metus temperatūra būtų kuo patogesnė.

EDC-header.png

Europos plėtros centras (EPC)

Atliekame tyrimus ir Europos rinkai kuriame naujausias klimato keitimo technologijas.

compressor.jpg

„Daikin“ kompresoriai

„Daikin“ visada buvo kompresorių technologijos vystymo priešakyje ir šiuo metu siūlo gausų švaistiklinių, spiralinių ir vieno sriegio kompresorių asortimentą.

shirudo_logo_2x1.png

„Shîrudo“ technologija

R-32 VRV sistema, naudodama Shîrudo technologiją, taip pasirūpina mažais jūsų būsto kambariais, kad jums nereikėtų imtis jokių papildomų priemonių.​ Sužinokite, kaip Shîrudo technologija užtikrina maksimalų universalumą, vos ją įrengus.