Kontroliuokite dideliame pastate patiriamą komfortą ir išlaidas už energiją

Kontroliuokite pastate patiriamą komfortą ir išlaidas už energiją

Pasinaudoję „Daikin“ biurų ir didelių pastatų įrenginiais – pritaikę energiją taupančius klimato įrenginius – gerokai sumažinsite darbines išlaidas.

Visas dėmesys verslui

Jūsų klimatas – mūsų prioritetas. Jūs ir jūsų darbuotojai naudodami „Daikin“ klimato įrenginius galės dirbti apsupti komforto. Siūlome labiausiai energiją tapančius įrenginius, , kad savo energiją galėtumėte skirti verslui.

Investuokite į energijos efektyvumą

Investavę į „Daikin“ įrenginius, ilgainiui sutaupysite pinigų. Jūsų išlaidos už šildymą ir vėsinimą sudaro ne mažiau kaip 50 % sunaudojamos energijos, o tai reiškia, kad energiją tapančių klimato įrenginių montavimas turės reikšmingos įtakos bendrosioms energijos sąnaudoms.

energyefficiency_offices.png

Jūsų asmeninis „Daikin“ atstovas

Siekdami užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą, jūsų projektui priskirsime vieną „Daikin“ kontaktinį atstovą . Šis atstovas padės visuose projekto etapuose – nuo pradinio idėjų generavimo iki priežiūros įrengus sistemas.

Išbaigta klimato kontrolės įranga jūsų pastate

Turime klimato kontrolės įrenginių jūsų biurams ir dideliems pastatams nuo energiją taupančio šildymo ir oro kondicionavimo iki pastatų valdymo sistemų. Sužinokite daugiau apie galimas parinktis savo pastatui.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Įėjimas ir priėmimas

  • Įėjimuose sumažinkite karšto ir šalto oro nuostolius naudodami „Biddle“ oro užuolaidas ir sutaupykite iki 72 %, prijungę jas prie mūsų šilumos siurblių, užuot naudoję elektrą.
  • Išmaniosios programos palengvina klimato kontrolę visame pastate, o mūsų pastato valdymo sistema (BMS) leidžia integruoti ir kontroliuoti visas pastato funkcijas (šildymą, vėsinimą, elektrą, apšvietimą, liftus ir kt.).

2. Darbo erdvė

  • Unikali, visiškai plokščia kasetė nepriekaištingai įmontuojama į kabančiąsias lubas, o dėl tylaus darbo netrukdys biuro darbuotojams susikaupti.
  • Kvėpuokite gaiviu ir sveiku oru, kuriame nėra pelėsių ir alergenų.

3. Konferencijų salė

  • Lubos bus aukštesnės įrengus grindinį šildymą, kad būtų šildomas arčiau grindų esantis oras.

4. Virtuvė ir tualetas

  • Lengvai integruojami karšto vandens įrenginiai virtuvėse ir tualetuose.

5. Serverio kambarys

  • Patikimas serverių patalpose infrastruktūros vėsinimas iki -20 °C.

6. Susitikimų kambarys

  • Išmanioji stebėjimo sistema nukreipia oro srautą nuo žmonių ir automatiškai įjungia įrenginio energijos taupymo režimą arba įrenginį išjungia, kai nustato, kad patalpa tuščia.

Skirtingi patalpų emiteriai sukurti taip, kad nepriekaištingai derėtų biuro pastate.

Kasetės biurams ir dideliems pastatams

Kasetė

Mūsų lubų kasetės suprojektuotos taip, kad aprūpintų optimaliu oro srautu visų rūšių mažas ir dideles erdves, paliekant laisvas sienas ir grindis. Turėdami didžiausią asortimentą rinkoje užtikriname, kad atrinksime puikiai pastate ir interjere derančią įrangą.

Išbandykite visiškai plokščia kasetę

Išbandykite mūsų apvaliojo srauto kasetę

biuro įranga, į lubas įmontuojamas įrenginys

Įmontuojami į lubas

Įmontuojami į lubas įrenginiai idealiai tinka bet kokio tipo interjerui, nes jie nepriekaištingai įsilieja į bet kokį interjerą. Jie nepastebimai įmontuojami į kabančiąsias lubas, todėl matomos tik ventiliacijos angos.

montuojamas prie sienos biuruose

Montuojami prie sienos

Dėl savo dizaino mūsų prie sienų montuojami įrenginiai pripažinti tarptautiniu mastu. Kai įranga atrodo daili ir elegantiška, klimato kontrolė tampa stilinga.

Tvirtinami prie lubų biuruose ir dideliuose pastatuose

Tvirtinami prie lubų

Prie lubų montuojamos kasetės sukurtos siekiant universalumo. Tai idealus įrenginys erdvėse, kuriose nėra kabančiųjų lubų arba ribotas grindų plotas. Lengva pritaikyti bet kokiame interjere, kai galima atskirai valdyti mentes ir keisti išmetimo kampus.

Ant grindų statomi biuruose ir dideliuose pastatuose

Statomi ant grindų

Ant grindų pastatomi įrenginiai idealai tinka kambariams su aukštomis lubomis. Jų atstumas iki grindų yra optimalus šildymo arba vėsinimo perimetrui.

Lengvai atnaujinkite arba pakeiskite esamą klimato įrangą.

„Daikin“ įrenginiai yra laikomi parengtais keitimui. Sutaupydami labai daug energijos ir su minimaliomis montavimo išlaidomis greitai sulauksite investicijų grąžos.

replacement_logo.png
Pakartotinai naudokite esantį vamzdyną ir laidus biuruose ir dideliuose pastatuose

Mūsų biurų ir didelių pastatų įrenginiai sukurti taip, kad būtų galima greitai sumontuoti, todėl pakartotinai galima panaudoti esamą vamzdyną ir elektros instaliaciją, taip išvengiant papildomų išlaidų ir sutrumpinant prastovas.

Sumažinkite montavimo išlaidas biuruose ir dideliuose pastatuose

Universalūs įrenginiai kaip „Daikin“ visiškai plokščia kasetė tiesiogiai įtalpinami standartinėse lubų plokštėse, kad būtų kuo mažesnės montavimo išlaidos.

Integruojama į 3 (-iosios) šalies įrangą biuruose ir dideliuose pastatuose

Išmanusis liečiamasis tvarkytuvas yra verslo valdymo sistema, kuri integruojama į 3 (-iosios) šalies įrangą.

Nuo nedidelių biurų iki didelių dangoraižių

Turime šildymo ir vėsinimo įrenginių, tinkamų jūsų pastatui, net jei projektas būtų didelis, ar mažas. Raskite tinkamą įrangą, nurodę pastato dydį arba poreikius.

office-small-710x460.png

Nedideli biurai

„Sky Air“ idealiai tinka mažoms erdvėms, kiekvienam įrenginiui įrengiami atskiri valdikliai.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Vidutinio dydžio biurų pastatai

Mūsų VRV įranga gali patenkinti visus jūsų su klimatu susijusius poreikius. Idealiai tinka mažo ir vidutinio dydžio erdvėms, taip pat yra galimybė valdyti įrenginius centralizuotai arba atskirai.

Office-large-710x460.png

Dideli biurų pastatai ir dangoraižiai

Aušintuvai ir oro dalies įranga yra optimali priemonė vidutinio dydžio ir didelėms erdvėms, be to, gali įgyvendinti visus jūsų su klimatu susijusius poreikius naudojant centralizuotą valdymo sistemą.

Office-lobby-710x460.png

Dideli biurų vestibiuliai

„Biddle“ oro užuolaidos pagerina vidaus klimato stabilumą, sumažindamos šildymo ir oro kondicionavimo nuostolius. „Biddle“ oro užuolaidos padidina energijos efektyvumą iki 72 %.

offices-controls.png

Išmanieji valdikliai

Verslo valdymo sistema ir išmanusis liečiamasis tvarkytuvas leidžia valdyti klimatą bet kur ir bet kada. Rinkitės iš centralizuotai arba lokaliai valdomų valdiklių, nustatykite laikmačio programas, optimizuokite energijos sąnaudas naudodami energijos valdymo įrankius ir lengvai integruojama į trečiosios šalies įrangą.

freshair.png

Gaivus oras

Įleiskite gaivaus ir sveiko oro mūsų oro apdorojimo įrenginiais. Jie idealiai tinka vidutinio dydžio ir labai didelėms erdvėms, taip pat yra suderinami su visais „Daikin“ įrenginiais, kuriems naudojama mūsų oro kondicionavimo sistema.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Velocity case

Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

VMD business centre case

Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

VMD business centre
Crystal Tower

Crystal tower case

Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

Torre Serenissima case

An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Mes pasiruošę jums padėti

Gerai prižiūrima ŠVOK sistema suteikia papildomos vertės ir garantuoja nepertraukiamą darbą. Imantis veiksmų, kad pailgėtų įrangos tarnavimo laikas, užtikrinama, kad niekas netrikdytų jūsų darbuotojų našumo ir sveikatos.

Išsamiau