Skip to main content

Kontroliuokite pastate patiriamą komfortą ir išlaidas už energiją

Pasinaudoję „Daikin“ biurų ir didelių pastatų įrenginiais – pritaikę energiją taupančius klimato įrenginius – gerokai sumažinsite darbines išlaidas.

Visas dėmesys verslui

Visas dėmesys verslui

Jūsų klimatas – mūsų prioritetas. Jūs ir jūsų darbuotojai naudodami „Daikin“ klimato įrenginius galės dirbti apsupti komforto. Siūlome labiausiai energiją tapančius įrenginius, , kad savo energiją galėtumėte skirti verslui.

Investuokite į energijos efektyvumą

Investavę į „Daikin“ įrenginius, ilgainiui sutaupysite pinigų. Jūsų išlaidos už šildymą ir vėsinimą sudaro ne mažiau kaip 50 % sunaudojamos energijos, o tai reiškia, kad energiją tapančių klimato įrenginių montavimas turės reikšmingos įtakos bendrosioms energijos sąnaudoms.

Jūsų asmeninis „Daikin“ atstovas

Jūsų asmeninis „Daikin“ atstovas

Siekdami užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą, jūsų projektui priskirsime vieną „Daikin“ kontaktinį atstovą . Šis atstovas padės visuose projekto etapuose – nuo pradinio idėjų generavimo iki priežiūros įrengus sistemas.

Išbaigta klimato kontrolės įranga jūsų pastate

Turime klimato kontrolės įrenginių jūsų biurams ir dideliems pastatams nuo energiją taupančio šildymo ir oro kondicionavimo iki pastatų valdymo sistemų. Sužinokite daugiau apie galimas parinktis savo pastatui.

Skirtingi patalpų emiteriai sukurti taip, kad nepriekaištingai derėtų biuro pastate.

Lengvai atnaujinkite arba pakeiskite esamą klimato įrangą.

„Daikin“ įrenginiai yra laikomi parengtais keitimui. Sutaupydami labai daug energijos ir su minimaliomis montavimo išlaidomis greitai sulauksite investicijų grąžos.

Pakartotinai naudokite esantį vamzdyną ir laidus biuruose ir dideliuose pastatuose

Mūsų biurų ir didelių pastatų įrenginiai sukurti taip, kad būtų galima greitai sumontuoti, todėl pakartotinai galima panaudoti esamą vamzdyną ir elektros instaliaciją, taip išvengiant papildomų išlaidų ir sutrumpinant prastovas.

Sumažinkite montavimo išlaidas biuruose ir dideliuose pastatuose

Universalūs įrenginiai kaip „Daikin“ visiškai plokščia kasetė tiesiogiai įtalpinami standartinėse lubų plokštėse, kad būtų kuo mažesnės montavimo išlaidos.

Integruojama į 3 (-iosios) šalies įrangą biuruose ir dideliuose pastatuose

Išmanusis liečiamasis tvarkytuvas yra verslo valdymo sistema, kuri integruojama į 3 (-iosios) šalies įrangą.

Nuo nedidelių biurų iki didelių dangoraižių

Turime šildymo ir vėsinimo įrenginių, tinkamų jūsų pastatui, net jei projektas būtų didelis, ar mažas. Raskite tinkamą įrangą, nurodę pastato dydį arba poreikius.

 • Nedideli biurai

  „Sky Air“ idealiai tinka mažoms erdvėms, kiekvienam įrenginiui įrengiami atskiri valdikliai.

 • Vidutinio dydžio biurų pastatai

  Mūsų VRV įranga gali patenkinti visus jūsų su klimatu susijusius poreikius. Idealiai tinka mažo ir vidutinio dydžio erdvėms, taip pat yra galimybė valdyti įrenginius centralizuotai arba atskirai.

 • Dideli biurų pastatai ir dangoraižiai

  Aušintuvai ir oro dalies įranga yra optimali priemonė vidutinio dydžio ir didelėms erdvėms, be to, gali įgyvendinti visus jūsų su klimatu susijusius poreikius naudojant centralizuotą valdymo sistemą.

 • Dideli biurų vestibiuliai

  „Biddle“ oro užuolaidos pagerina vidaus klimato stabilumą, sumažindamos šildymo ir oro kondicionavimo nuostolius. „Biddle“ oro užuolaidos padidina energijos efektyvumą iki 72 %.

 • Išmanieji valdikliai

  Verslo valdymo sistema ir išmanusis liečiamasis tvarkytuvas leidžia valdyti klimatą bet kur ir bet kada. Rinkitės iš centralizuotai arba lokaliai valdomų valdiklių, nustatykite laikmačio programas, optimizuokite energijos sąnaudas naudodami energijos valdymo įrankius ir lengvai integruojama į trečiosios šalies įrangą.

 • Gaivus oras

  Įleiskite gaivaus ir sveiko oro mūsų oro apdorojimo įrenginiais. Jie idealiai tinka vidutinio dydžio ir labai didelėms erdvėms, taip pat yra suderinami su visais „Daikin“ įrenginiais, kuriems naudojama mūsų oro kondicionavimo sistema.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Velocity case

  Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

   bg-image

   VMD business centre case

   Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

   bg-image

   Crystal tower case

   Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

    bg-image

    Torre Serenissima case

    An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

    bg-image

    Mes pasiruošę jums padėti

    Gerai prižiūrima ŠVOK sistema suteikia papildomos vertės ir garantuoja nepertraukiamą darbą. Imantis veiksmų, kad pailgėtų įrangos tarnavimo laikas, užtikrinama, kad niekas netrikdytų jūsų darbuotojų našumo ir sveikatos.

    Išsamiau

    Rasti daugiau

    Reikia pagalbos?

    Rasti daugiau

    Reikia pagalbos?

    Rasti daugiau

    Reikia pagalbos?

    Reikia pagalbos?