Skip to main content

„Daikin“ pramynė kelią sezoniniam efektyvumui

bg-image

Inovacijų pirmtakas

Mūsų misija yra pagrįsta inovacijomis ir įsipareigojimu teikti vartotojams tvariausius ir labiausiai energiją taupančius gaminius. Kai Europos Sąjunga priėmė Ekologinio projektavimo direktyvą (2009/125/EB) – teisės aktą, nustatantį minimalius su energija susijusių gaminių efektyvumo standartus – buvome pasirengę priimti iššūkį.

2010 m. „Daikin“ tapo pirmuoju ŠVOK-Š gamintoju, pristačiusiu sezoninį efektyvumą: pažangiausią metodą, skirtą kurti ir diegti savo gaminiuose labiau energiją taupančias technologijas, kad sumažėtų darbinės išlaidos ir žala aplinkai.

Ši iniciatyva sukūrė pagrindą „Daikin“ tapti itin aktyviu lyderiu ne tik laikantis būsimų teisės aktų, bet ir pranokti juos savo pažangiomis technologijomis ir gaminiais.

Kas yra sezoninis efektyvumas?

Sezoninis efektyvumas atspindi tikrąjį šildymo ir vėsinimo įrenginių energijos naudojimo efektyvumą per vienerius metus. Skirtingai nuo senesnių šildymo ir vėsinimo sistemų, sezoniniu efektyvumu stebimos sistemos kasdienės operacijos, įskaitant temperatūros svyravimus ir budėjimo laikotarpius. Po vienerių metų sezoninio efektyvumo duomenys sudaro išsamią ir patikimą sistemos energijos sunaudojimo apžvalgą. Tai padės naudotojams imtis tinkamų priemonių, siekiant sumažinti sistemos daromą ekologinę žalą.

Sezoninis efektyvumas ir energijos žymos

Tam, kad šie energijos efektyvumo standartai būtų įvykdyti, Europos Sąjungos Ekologinio projektavimo direktyva reikalauja, kad „Daikin“ produktų asortimentas turėtų vienodą energijos žymą. Šios energijos žymos parodo šildymo ir vėsinimo įrenginių energijos naudojimo efektyvumą ir leidžia naudotojams lengvai palyginti modelius.

 • Energijos žymeklis – LOT 10

  Žymeklio generavimas oras-oras siurbliams.

 • Energijos žymeklis – LOT 1 & 2

  Vandeninių šildymo sistemų žymeklio generavimas.

 • Energijos žymeklis – LOT 6

  Vėdinimo įrenginiams skirtų žymeklių generavimas ir rėmimasis techniniais duomenimis

 • Eco Design - Ener LOT21

  kuriuo, įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2009/125/EB, nustatančią ekologinio projektavimo reikalavimų su energija susijusiems gaminiams nustatymo sistemą, nustatomi oro šildymo gaminių, vėsinimo gaminių ir aukštatemperatūrių technologinių aušintuvų ir ventiliatorinių konvektorių ekologinio projektavimo reikalavimai

 • Ekodizainas – „Entr LOT1“

  Rėmimasis šaldymo įrenginiams skirtais techniniais duomenimis.

Protingas energijos naudojimas

Nuo 2010 m. „Daikin“ įtraukė sezoninį efektyvumą į savo didžiulį produktų asortimentą, kad padėtų naudotojams sumažinti išlaidas ir pasiektų didesnį energijos efektyvumą. Atraskite moderniausius „Daikin“ klimato kontrolės įrenginius, kuriuose naudojamas sezoninis efektyvumas, leidžiantis patenkinti pramonės, komercinių ir gyvenamųjų sektorių poreikius.

 • Daikin Sky Air

  „Sky Air“ yra „Daikin“ pramonėje pirmaujančios lengvosios komercinės įrangos asortimentas. „Sky Air“ asortimentas, sukurtas optimaliam sezoniniam energijos efektyvumui, tiek šildant, tiek vėsinant pasiekia A++ energetinius lygmenis.

 • „Daikin“ sudėtinė įranga

  „Daikin“ sudėtinė sistema sudaro gausų vidaus įrenginių asortimentą, kad atitiktų aukštus dizaino ir našumo standartus. Esant tokioms energijos taupymo funkcijoms kaip išmanioji stebėjimo sistema ir savaitiniai laikmačiai, pasiekiamas A+++ sezoninis efektyvumas.

 • „Daikin“ VRV

  „Daikin“ VRV technologija yra taip suprojektuota, kad komerciniame sektoriuje pasiektų aukšto sezoninio efektyvumo. Kintama šaltnešio temperatūra (VRT) užtikrina, kad galutiniai VRV asortimento naudotojai pasiektų aukščiausių komforto ir efektyvumo lygių.

 • „Daikin“ aušintuvai

  „Daikin“ aušintuvai pasižymi pažangiausiomis technologijomis, leidžiančiomis pasiekti aukščiausio energijos efektyvumo ir žemiausių eksploatacinių išlaidų.

 • Daikin Altherma

  „Daikin Altherma“ kaip geriausiai parduodamas šilumos siurblys rinkoje užtikrina žemesnius emisijos lygius dėl tvariai išgaunamos energijos ir energiją taupančios technologijos.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?