Mūsų gaminių asortimentas

Oras-oras šilumos siurblys

Oras-oras šilumos siurbliai

„Daikin“ oras-oras šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančius lauko oro energijos šaltinius efektyviai šildydami ir vėsindami jūsų namus.

Oro-vandens, žemos temperatūros

Oro-vandens žemos temperatūros šilumos siurbliai

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros įrenginiai naudoja oro-vandens šilumos siurblio technologiją, kuria itin taupant energiją šildo, vėsina ir išgauna karštą vandenį.

Oro-vandens, aukštos temperatūros

Oro-vandens aukštos temperatūros šilumos siurbliai

Sena šildymo ir karšto vandens sistema lengvai pakeičiama mūsų energiją taupančiu „Daikin Altherma“ aukštos temperatūros šilumos siurbliu.

Hibridinis šilumos siurblys

Hibridinis šilumos siurblys

Atsinaujinantys ir tradiciniai energijos šaltiniai efektyviai derinami su „Daikin Altherma“ hibridiniu šilumos siurbliu, skirtu šildyti, vėsinti ir išgauti karštą vandenį.

Gas Condensing

Dujų kondensacijos katilai

„Daikin“ dujų kondensacijos katilai yra taupantys energiją ir lengvai sumontuojami, todėl idealiai tinka atnaujinant ir keičiant tradicinį dujinį katilą.

Oil Condensing

Alyvos kondensacijos katilai

„Daikin“ siūlo efektyviausius alyvos katilus, panaudodama novatorišką kondensacijos technologiją, skirtą namams šildyti ir tiekti karštą vandenį.

Žemės-vandens šilumos siurblys

Geoterminio šaltinio šilumos siurbliai

„Daikin“ geoterminio šaltinio šilumos siurbliai išgaudami šilumą iš žemės efektyviai šilto, vėsina ir aprūpina karštu vandeniu.

Karšto buitinio vandens šilumos siurblys

Karšto buitinio vandens šilumos siurbliai

Pasirinkite rinkoje labiausiai energiją taupančią karšto vandens šildymo sistemą su mūsų karšto buitinio vandens šilumos siurbliais.

Sky Air

Sky Air

„Daikin Sky Air“ yra visapusiškas oro kondicionavimo sistemos įrenginys, skirtas vidutinio ir mažo dydžio pastatų šildymui, vėsinimui, vėdinimui ir oro valymui.

VRV

VRV

„Daikin“ VRV sistemos – visapusiškas klimato įrenginys, skirtas bet kokiam dideliam arba mažam pastatui. Originalus, novatoriškas ir energiją taupantis „Daikin“ gaminys.

Išmaniosios valdymo sistemos

Valdymo sistemos

Nuo centrinės internetinės namų klimato kontrolės iki kelių zonų pastato valdymo sistemų – „Daikin“ suteikia jums visiškos kontrolės galimybę bet kuriuo metu.

Vėdinimas

Vėdinimas

„Daikin“ teikia gausų vėdinimo priemonių – nuo mažų šilumos atkūrimo sistemų iki didelių oro apdorojimo įrenginių – pasirinkimą, užtikrinančių gaivią, sveiką ir patogią aplinką gyvenamosiose, komercinėse ir pramoninėse patalpose.

air purification

Oro valymas

„Daikin“ oro filtrai šalindami dulkes ir žiedadulkes mažina astmos ir alergijos simptomus, o šalindami bakterijas ir virusus leidžia pasijusti sveikais.

„Biddle“ oro užuolaida

„Biddle“ oro užuolaidos

Įrengę mūsų „Biddle“ oro užuolaidas išvengsite šilumos nuostolių ir išsaugosite jaukią atmosferą.

Aušintuvai

Aušintuvai ir oro dalies apdorojimo įranga

„Daikin“ siūlo efektyvius ir patikimus vandeniu ir oru vėsinamas aušintuvus, taip pat oro apdorojimo įrenginius ir ventiliatorius su vijomis tiek dideliems, tiek mažiems projektams.

Šaldymas

Šaldymas

„Daikin“ šaldymo sistemos suprojektuotos taip, kad patikimai ir efektyviai pasirūpintų pramoniniu ir komerciniu šaldymu

air-handling-units-header.jpg

Oro apdorojimo įrenginiai ir vėdinimo sistemos

„Daikin“ teikia itin efektyvius oro apdorojimo įrenginius tiek mažo, tiek didelio masto vėdinimui ir gaivaus oro cirkuliacijai visame pastate.

Rooftop_header.jpg

Statomas ant stogo

„Daikin“ stoginiai įrenginiai yra paruoštas naudoti paketinis sprendimas, kuriame lauko ir vidaus dalis yra iš anksto sujungta.

„Daikin Altherma“ HPC

Šiluminio siurblio konvektorius

„Daikin Altherma“ HPC yra šiluminio siurblio konvektorius, kurį galima jungti prie grindinio šildymo ir pakeisti pasenusius radiatorius. Šis įrenginys dėl vos girdimo veikimo ir elegantiškos konstrukcijos puikiai tinka miegamiesiems ir svetainėms

Įrenginiai bet kokio klimato poreikiams

„Daikin“ siūlo didžiausią šildymo ir vėsinimo įrenginių, tinkančių visoms aplinkoms ir asmeniniams pageidavimams, pasirinkimą. Sužinokite daugiau apie prieinamas galimybes, nurodydami pritaikymo būdą.