Įrenginiai bet kokio klimato poreikiams

„Daikin“ siūlo didžiausią šildymo ir vėsinimo įrenginių, tinkančių visoms aplinkoms ir asmeniniams pageidavimams, pasirinkimą. Sužinokite daugiau apie prieinamas galimybes, nurodydami pritaikymo būdą.

Mūsų gaminių asortimentas

LowTemperature_500x330.png

Oro-vandens žemos temperatūros šilumos siurbliai

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros įrenginiai naudoja oro-vandens šilumos siurblio technologiją, kuria itin taupant energiją šildo, vėsina ir išgauna karštą vandenį.

HighTemperature_500x330.png

Oro-vandens aukštos temperatūros šilumos siurbliai

Sena šildymo ir karšto vandens sistema lengvai pakeičiama mūsų energiją taupančiu „Daikin Altherma“ aukštos temperatūros šilumos siurbliu.

Hybrid_500x330.png

Hibridinis šilumos siurblys

Atsinaujinantys ir tradiciniai energijos šaltiniai efektyviai derinami su „Daikin Altherma“ hibridiniu šilumos siurbliu, skirtu šildyti, vėsinti ir išgauti karštą vandenį.

AirtoAir_500x330.png

Oras-oras šilumos siurbliai

„Daikin“ oras-oras šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančius lauko oro energijos šaltinius efektyviai šildydami ir vėsindami jūsų namus.

GroundSource_500x330.png

Geoterminio šaltinio šilumos siurbliai

„Daikin“ geoterminio šaltinio šilumos siurbliai išgaudami šilumą iš žemės efektyviai šilto, vėsina ir aprūpina karštu vandeniu.

DomesticHotWaterHP_500x330.png

Karšto buitinio vandens šilumos siurbliai

Pasirinkite rinkoje labiausiai energiją taupančią karšto vandens šildymo sistemą su mūsų karšto buitinio vandens šilumos siurbliais.

OilBoilers_500x330.png

Alyvos kondensacijos katilai

„Daikin“ siūlo efektyviausius alyvos katilus, panaudodama novatorišką kondensacijos technologiją, skirtą namams šildyti ir tiekti karštą vandenį.

GasBoilers_500x330.png

Dujų kondensacijos katilai

„Daikin“ dujų kondensacijos katilai yra taupantys energiją ir lengvai sumontuojami, todėl idealiai tinka atnaujinant ir keičiant tradicinį dujinį katilą.

HPConvector_500x330.png

Šiluminio siurblio konvektorius

„Daikin Altherma“ HPC – šilumos siurblio konvektorius, kuris viename įrenginyje susieja šildymą ir vėsinimą.

HotWaterTank_500x330.png

Karšto buitinio vandens bakas

„Daikin“ karšto vandens šilumos siurbliai ir katilai bet kuriuo metu pagal poreikį aprūpina karštu vandeniu; optimizuokite energijos efektyvumą papildomais saulės kolektoriais.

SkyAir_500x330.png

Sky Air

„Daikin Sky Air“ yra visapusiškas oro kondicionavimo sistemos įrenginys, skirtas vidutinio ir mažo dydžio pastatų šildymui, vėsinimui, vėdinimui ir oro valymui.

AHU_500x330.png

Oro apdorojimo įrenginiai ir vėdinimo sistemos

„Daikin“ teikia itin efektyvius oro apdorojimo įrenginius tiek mažo, tiek didelio masto vėdinimui ir gaivaus oro cirkuliacijai visame pastate.

ControlSystems_500x330.png

Valdymo sistemos

Nuo centrinės internetinės namų klimato kontrolės iki kelių zonų pastato valdymo sistemų – „Daikin“ suteikia jums visiškos kontrolės galimybę bet kuriuo metu.

VRV_500x330.png

VRV

„Daikin“ VRV sistemos – visapusiškas klimato įrenginys, skirtas bet kokiam dideliam arba mažam pastatui. Originalus, novatoriškas ir energiją taupantis „Daikin“ gaminys.

Chiller_500x330.png

Aušintuvai ir oro dalies apdorojimo įranga

„Daikin“ siūlo efektyvius ir patikimus vandeniu ir oru vėsinamas aušintuvus, taip pat oro apdorojimo įrenginius ir ventiliatorius su vijomis tiek dideliems, tiek mažiems projektams.

Refrigeration_500x330.png

Šaldymas

„Daikin“ šaldymo sistemos suprojektuotos taip, kad patikimai ir efektyviai pasirūpintų pramoniniu ir komerciniu šaldymu

AirCurtains_500x330.png

„Biddle“ oro užuolaidos

Įrengę mūsų „Biddle“ oro užuolaidas išvengsite šilumos nuostolių ir išsaugosite jaukią atmosferą.

Icoon Rooftop 2_16x9.png

Statomi ant stogo

„Daikin“ stoginiai įrenginiai yra paruoštas naudoti paketinis sprendimas, kuriame lauko ir vidaus dalis yra iš anksto sujungta.