Skip to main content

„Daikin“ sukurta inverterio technologija

Suprojektuota taupyti energiją.

inverterio technologija

Nešvaistykite energijos

Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai išlaiko nustatytą temperatūrą, nes vėsina, kai kambario temperatūra pakyla aukščiau nustatytos temperatūros, ir šildo, kai kambario temperatūra nukrenta žemiau nustatytos temperatūros.

Inverteris užuot naudojęs energiją, kai sistema paleidžiama ir stabdoma, padidina arba sumažina variklio greitį taip, kad jis veiktų nuolat ir ilgainiui efektyviau. Inverterio technologija, išlaikydama pastovų tempą, sumažina sąnaudas 30 %, lyginant su tradicinėmis įjungimo / išjungimo sistemomis.

Mūsų inverterio technologija primena bėgimą. Reikia daugiau energijos greitajam startui ir stabdymui nei jos reikia bėgant nuolatiniu tempu.

Beinverterinio tipo oro kondicionierius

Beinverterinio tipo oro kondicionierius

Kai įrenginys veikia laikydamasis paleidimo ir sustabdymo, poilsio, tada vėl paleidimo ir sustabdymo schemos, sunaudoja daugiau energijos.

Inverterinio tipo oro kondicionierius

Inverterinio tipo oro kondicionierius

Kai išlaikomas tinkamas tempas, įrenginys nepaliaujamai veikia nešvaistydamas energijos.

Nuolatinis komfortas, esant stabiliam klimatui

Inverteris nuolatos reguliuoja vėsinimo ir šildymo išeigą, kad tiktų pagal kambario temperatūrą. Papildomai sumažinus paleidimų skaičių, nuolatos išlaikoma ideali temperatūra.

Sumažinkite energijos sąnaudas iki 30 %

Inverteris, kai to reikia, stebi ir reguliuoja aplinkos temperatūrą. Inverteris užuot naudojęs energiją, kai sistema paleidžiama ir stabdoma, reguliuoja variklio greitį taip, kad jis ilgainiui veiktų efektyviau.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?