Oro kondicionavimo įrenginių lyderis

Oro kondicionavimo įrenginių lyderis

Kadangi turime gausų energiją taupančių oro kondicionavimo įrenginių asortimentą, visada rasite vėsinimo ir šildymo sprendimą, kuris atitiks poreikius.

energiją taupančios oro kondicionavimo technologijos, skirtos ateičiai

Energiją taupančios ateities technologijos

Mūsų vėsinimo įrenginiai klasifikuojami kaip turintys aukščiausio energijos efektyvumo žymenis rinkoje. Kadangi visą dėmesį skiriame atsinaujinančiai energijai ir novatoriškoms technologijoms, jums pasiūlomas universalus sprendimas, kuris maksimaliai padidina jūsų investicijų grąžą. Mūsų siekis kurti energiją efektyviai naudojančius klimato įrenginius garantuoja, kad „Daikin“ įrenginiai ne tik atitiks esamus, bet ir būsimus teisinius standartus.

Geras dizainas yra nepastebimas

Kadangi turime gausų patalpų įrenginių ir dizaino variantų asortimentą, visada rasite klimato sprendimą, kuris tiks jūsų interjerui.

oro kondicionavimas, optimalus komfortas

Jūsų komfortas – mūsų prioritetas.

Mūsų oro kondicionieriai gali daug daugiau nei vėsinti orą. Jie tiksliai subalansuoja temperatūros, šilumos, drėgmės lygius ir oro grynumą, užtikrindami palankiausią klimatą patalpoje.

oro kondicionavimo valdikliai

Lengvai valdykite energijos sąnaudas

Klimato kontrolė turi būti paprasta, išmani ir taupanti energiją. Net jei ieškote įrenginių savo namams arba verslui, siūlome įvairių sistemų, kurios padės kontroliuoti patalpų klimatą.

Sudėtinė oro kondicionavimo sistema, skirta vienam kambariui

Vienam kambariui

„Single-split“ sistemoje vienas patalpų įrenginys jungiamas prie vieno lauko įrenginio, kad būtų lengva sumontuoti ir paprasta vėsinti ir šildyti.

daugiasudėtinė oro kondicionavimo sistema namams

Visiems jūsų namams

Naudodami „Daikin“ oras-oras šilumos siurblius, galite prijungti iki penkių patalpų įrenginių prie vieną lauko įrenginio, kad būtų galima efektyviai vėsinti arba šildyti iki penkių skirtingų kambarių. Galima atskirai valdyti kiekvieno kambario temperatūrą.

NAUJA: prijunkite buitinį karšto vandens baką ir 3 patalpų įrenginius prie oras-oras šilumos siurblio.

komercinių pastatų oro kondicionavimas

Komerciniams ir pramoniniams pastatams

Prie „Daikin Direct Expansion“ (DX) ir vandens pagrindu veikiančios sistemos galima prijungti neribotą skaičių vidaus įrenginių su viena lauko sistema, kad būtų užtikrintas vėsinimas, šildymas, vėdinimas ir karštas vanduo. Galima nepriklausomai valdyti temperatūrą pagal atskirus kambarius ir zonas.

Skirtingos dizaino parinktys jūsų interjerui

FTXJ-AW_02_001.jpg

Sieniniai įrenginiai

„Daikin“ sieniniai įrenginiai yra įvairių stilių ir konfigūracijų, jie visi yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl puikios vertės ir išskirtinio dizaino.

ant grindų statomas oro kondicionavimo modelis

Ant grindų statomi įrenginiai

„Daikin“ grindiniai įrenginiai užtikrina puikų komfortą ir stilių dėl savo aptakaus dizaino ir kompaktiško dydžių.

conceiled-ceiling.png

Įmontuojami į lubas įrenginiai

„Daikin“ įmontuojami į lubas įrenginiai idealiai tinka bet kokiai erdvei, taip pat nepriekaištingai įsilieja į bet kokį interjerą. Jie nepastebimai įmontuojami į kabančiąsias lubas, todėl matomos tik ventiliacijos angos.

oro kondicionavimo kasetė

Lubų kasetės

„Daikin“ lubų kasetės yra taip suprojektuotos, kad bet kokio dydžio patalpose aprūpintų optimaliu oro srautu, palikdamos laisvas sienas ir grindis. „Daikin“ siūlo didžiausią asortimentą rinkoje, todėl tobulai tiks pagal pastato ir interjero planą.

ceiling-suspended.png

Prie lubų montuojamos kasetės

Prie lubų tvirtinamos kasetės yra tobulas sprendimas patalpoms, kuriose nėra kabančiųjų lubų arba yra ribotas grindų plotas. Taikant individualią menčių kontrolę ir įvairius kampus, lengvai prisitaikoma prie bet kokio interjero.

Oro kondicionavimas visiems pastatams

Nepaisant to, ar esate namų savininkas, parduotuvės savininkas, ar viešbučio valdytojas, „Daikin“ oro kondicionieriai leis jums ir jūsų svečiams jaustis maloniai ir neperkaisti. Pradėkite įgyvendinti savo projektą su mumis nurodydami pastato tipą.