Skip to main content

Mūsų „Daikin“ bendruomenė

Daugiau džiaugsmo patirsite per „Daikin“ dieną!

bg-image

Smagiai leidžiamas laikas svarbus „Daikin“ dienai!

Kartu planuojame ir vedame daugybę veiklų, skirtų mūsų „Daikin“ bendruomenei. Mūsų renginiai (nuo festivalių iki sporto turnyrų) yra puiki galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, kurti santykius ir leisti laiką su kolegomis po darbo.

bg-image

Prisijunkite prie sporto komandos

Sveiki darbuotojai kuria sveiką įmonę, todėl skatiname savo bendruomenę aktyviai gyventi. Šiandien daugiau nei 200 „Daikin“ darbuotojų žaidžia mūsų sporto komandose, pavyzdžiui, futbolo, važinėjimo dviračiu ir bėgiojimo. Draugiški žaidimai ir mokymo seansai skirti bet kokio sportinio pasirengimo lygio asmenims, kad jie galėtų mėgautis sportu.

bg-image

Prisijunkite prie šventės

Nesvarbu, ar džiaugsmingai leistumėte šventes su šeima, ar pasitiktumėte šiltus orus su draugais, kviečiame prisijungti prie mūsų švenčių! Mes organizuojame kasmetinius vakarėlius ir smagius festivalius, kuriuose yra daugybė geros muzikos, maisto ir žaidimų.

bg-image

Aukščiausios kokybės partneris

Nuo 2015 m. „Daikin“ yra oficialus Briugės „Club“ marškinėlių partneris. Kaip aukščiausios kokybės partneris pristatome skirtingus renginius stadione arba kitur, įskaitant kasmetinę sirgalių dieną.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?