Skip to main content

Modulinės vėsinimo sistemos sprendimas biurų pastatui

„Daikin“, siekdama įgyvendinti pagrindinio Ispanijos banko biurų pastato vėsinimo poreikius, paskutiniu metu pasiūlė „R-32 Small Inverter Chiller“ aušintuvų serijos aušintuvus.

 

Įrenginiai

8x EWAT-CZ

Bendra vėsinimo galia: 800 kW

 

Situacija

Per projektą Gironoje, Ispanijoje, buvo atnaujinama sena ŠVOK sistema, kad pastatas turėtų veiksmingesnę, ekologiškesnę ir universalesnę sistemą. Kadangi skirtingos pastato dalys naudojamos skirtingiems tikslams, „Daikin“ pristatė moduliškumo koncepciją.

Vėsinimo apkrova adaptuojama, naudojant 8 „Small Inverter Chillers“ aušintuvus, todėl ji gali atitikti faktinį kiekvienos pastato dalies poreikį, kad ir koks būtų dienos ar metų laikas.

 

Čia rasite išsamiau apie naujai suprojektuotą „Small Inverter Chiller“ seriją.

 

Sprendimas

Nepaisant energijos naudojimo efektyvumo, taip pat buvo svarbus greitas įgyvendinimas, nes klientas laikėsi griežtų terminų. Visada turime sandėlyje „R-32 Small Inverter Chiller“ įrenginių, todėl projektą galėjome užbaigti laiku.

Taip pat buvo svarbus patikimumas, o dėl „Daikin“ visapusiškos patirties kuriant R-32 technologiją, juo visada pasižymi R-32 „Small Inverter Chiller“ aušintuvai.

 

2018 m. „Daikin“ buvo ankstyvoji novatorė ir pateko į istoriją pristatydama pirmuosius R-32 šaldymo medžiagos aušintuvus, vėliau pristatė nemokamo vėsinimo sraigtinius įrenginius dar tais pačiais metais, o 2020 m. – R-32 šilumos siurblį.

Šiuo metu pasaulyje yra daugiausia „Daikin“ prekės ženklo įrenginių. Tai liudija patirtį, žinias, R-32 įrenginių kokybę ir patikimumą.

 

Čia rasite išsamiau apie tai, kaip „Daikin“ tapo R-32 technologijų kūrimo pradininke.

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?