Skip to main content

Centralizuoto vėsinimo sprendimas visiškai naujam Milano mikrorajonui

„Daikin“ paskutiniu metu pasiūlė du vandeniu vėsinamus išcentrinius aušintuvus iš DWSC asortimento svarbiam rajoninio vėsinimo projektui Milane, Italijoje. Naujai šiam projektui sumontuoti įrenginiai vėsins miesto mikrorajoną, kuris yra taip suprojektuotas, kad būtų modernus, ekologiškas ir tvarus.

 

Sumontuoti įrenginiai

2x DWSC

Bendra vėsinimo galia: 5 MW

 

Situacija

Projekto tikslas – vėsinti mikrorajoną Milano regione, prisidedant prie pokyčių, kuriais siekiama tapti šiuolaikiniu mikrorajonu. Šiuo moderniu miesto pertvarkymo projektu tikimasi sukurti naują kraštovaizdį ir miesto gyvenamąsias vietas. 

Regionui priklauso gyvenamieji pastatai (500 namų), 10 000 m2 ploto, skirto mažmeninės prekybos patalpoms, ir 30 000 m2 biurų ploto – visą tai 160 000 m2 parke, kuris yra tik už 16 minučių nuo Milano katedros.

Pagrindiniai šio pertvarkymo projekto tikslai buvo pagerinti energijos sunaudojimo efektyvumą ir sumažinti regiono poveikį aplinkai. Kad šis tikslas būtų įgyvendintas, veiksminga vėsinimo sistema buvo gyvybiškai svarbi, mažinant energijos sąnaudas ir išmetamą CO2 kiekį.

Be to, įrangą reikia nuotoliniu būdu valdyti ir veiksmingai stebėti iš valdymo patalpos, esančios kitoje miesto dalyje.

Čia rasite daugiau apie „Daikin“ sprendimus, skirtus rajoniniam vėsinimui

 

Sprendimas

„Daikin“ įrengė du išcentrinius vėsinimo įrenginius iš DWSC serijos, kad užtikrintų reikiamą projekto vėsinimo galią, efektyvumą ir nenusižengtų aplinkos apribojimams.

Skaitykite čia apie neseniai „Daikin“ pristatytą išcentrinės serijos įrangą

Dėl išcentrinio kompresoriaus ir optimizuotos įrangos konstrukcijos įrenginiai pasižymi dideliu pajėgumu ir mažomis energijos sąnaudomis – viską „Daikin“ sukūrė įmonės viduje. DWSC seriją taip pat sudaro „Daikin“ inverteris, integruotas į įrenginio elektros skydelį, kuris padeda nuolat pritaikyti įrenginio energijos sąnaudas pagal įrangos įgyvendinamus regioninius vėsinimo poreikius, siekiant išvengti energijos švaistymo.

Čia rasite išsamiau apie inverterio technologiją ir kodėl dalinė apkrova yra svarbi

Įrenginius sieja DaikinOnSite (DoS) – unikali nuotolinio stebėjimo ir išmaniosios priežiūros paslauga su valdymo sprendimu, integruotu į įrenginius, suteikiančiu galimybę atlikti nuotolinį stebėjimą ir valdyti. Tai leidžia nuotoliniams naudotojams analizuoti aušintuvų veikimą ir operacijas bei planuoti prevencinę priežiūrą, kad būtų sumažinta gedimų tikimybė ir užtikrintas nepertraukiamas darbas.

 

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?