Skip to main content

Veiksmingų sprendimų teikimas ligoninės atnaujinimo projektui

„Daikin“ paskutiniu metu Ispanijoje pasiūlė aušintuvus ligoninės atnaujinimo projektui. Projektas buvo vykdomas kaip programos dalis, kuria siekiama pagerinti pastatų energijos naudojimo efektyvumą ir sumažinti jų poveikį aplinkai.

 

Įrenginiai 

2x EWWH-VZ

1x EWAH-TZ

Bendra vėsinimo galia: 4 MW

 

Sprendimas

Šiam projektui „Daikin“ pasiūlė 3 sraigtinius inverterio aušintuvus, du vandeniu vėsinamus aušintuvus ir vieną oru vėsinamą aušintuvą, kuriais ligoninės ŠVOK sistemoje pakeitė senus įrenginius be inverterių. „Daikin“, sumontavusi pažangesnes technologijas, įgyvendino veiksmingumo tikslus, padėdama sutaupyti energijos, sumažinti eksploatavimo išlaidas ir sumažinti išmetimą CO2 kiekį 25 %.

Čia rasite išsamiau apie „Daikin“ vieno sraigto kompresorių

Kad būtų pasiekta šių tikslų, projektui reikėjo aplinkai nekenkiančios ŠVOK koncepcijos. Sprendimas – „Daikin“ aušintuvai su „R-1234ze HFO“ šaldymo medžiagomis, kurie nustatė naują aplinkai nekenksmingų vėsinimo sistemų standartą, nes jų GWP (globaliojo atšilimo potencialas) 200 kartus mažesnį nei „R-134a“. Energijos naudojimo efektyvumo tikslai buvo pasiekti derinant „R-1234ze“ šaldymo medžiagą su „Daikin“ vieno sraigto kompresorių technologija.

Čia rasite išsamiau apie „R-1234ze“ naudojimo privalumus

 

Bendrasis vaizdas

Patikimumas, nepaisant energijos naudojimo efektyvumo, buvo dar vienas labai svarbus aspektas, nes aušintuvai taip pat turėjo vėsinti laboratorijas ir techninę įrangą. Taigi, patikimas sprendimas buvo labai svarbus užtikrinant tiek ligoninės komfortą, tiek proceso aušinimo poreikius, kuriuos ir įgyvendinome.

„Daikin“ sraigtinė inverterių technologija neabejotinai padėjo užtikrinti patikimumą. Įmonė pirmauja vieno sraigto kompresorinių aušintuvų srityje, kurie visame pasaulyje jau yra montuojami pastaruosius 20 metų.

„Daikin“ vieno sraigto kompresorius, lyginant su standartiniu sraigtiniu kompresoriumi, naudoja vieną pagrindinį sraigtą, kuris užsifiksuoja su dvigubais žvaigždiniais rotoriais, leidžiančiais užtikrinti kiekį, atitinkantį kompresijos ciklą. Kompresoriaus guolis pasižymi itin aukšto lygio patikimumu dėl pagrindinio rotoriaus, kuris subalansuotas tiek radialine, tiek ašine kryptimi. Dėl to tarnavimo laikas yra ilgesnis. Be to, „Daikin“ vieno sraigto kompresorių sudaro tik trys judančios dalys, kurios sumažina gedimų tikimybę ir eksploatavimo išlaidas.

 

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?