Skip to main content

Mokyklų aprūpinimas veiksminga mechanine ventiliacija

„Daikin“ paskutiniu metu pasiūlė vėdinimo sprendimų projektui, kuriame dalyvavo dvi aukštosios mokyklos Nyderlanduose. ŠVOK sistemos užtikrins komfortišką vėsinimą ir šildymą bei garantuos aukštus patalpų oro kokybės standartus 3 355 studentams ir darbuotojams.

 

Įrenginiai

4x „Daikin“ AHU – „Modular R“ , įskaitant DX modulį

1x „Daikin“ AHU – „Professional“ įskaitant HW, DX vijas ir valdymo skydą

 

Situacija

Projekte dalyvavo Puteno ir Ermelo savivaldybėse įsteigtos švietimo įstaigos – Puteno mokykloje įrengti 4 „Modular R“ įrenginiai, o Ermelo mokykloje – „Professional“ įrenginys. Abi sistemos užtikrins puikią oro kokybę klasėse ir biuruose, taip pat garantuos komfortišką šildymą ir vėsinimą.

Vienas iš pagrindinių „Daikin“ pasirinkimo veiksnių – tvarumas. Mokyklos turi JT ekologiškųjų mokyklų sertifikatą, todėl ieškojo ŠVOK sistemų, kurios padėtų jiems įgyvendinti sudėtingus tvarumo tikslus, naudojant itin energiją taupančius AHU įrenginius, prijungtus prie saulės skydelių. 

Projektu taip pat siekta sukurti saugią ir sveiką aplinką tiek studentams, tiek darbuotojams, užtikrinant jiems komfortą ir gerą patalpų oro kokybę. 

 

Sprendimas

„Daikin“ atitiko galutinio naudotojo poreikius energijos naudojimo efektyvumo požiūriu dėl pažangios technologijos ir dėl to, kad sukuria žmonėms gerą patalpų aplinką. 

Patalpų oras paprastai yra labiau užterštas nei lauko oras, nes jame yra daug dalelių ir net virusų. Taigi prasta patalpų oro kokybė yra nesveikos aplinkos požymis, kuris neigiamai veikia žmonių kognityvinius gebėjimus arba dėl jų dažniau susergama. Geros vėdinimo sistemos gali tai sumažinti, nes sukuria sveikesnę aplinką.

„Daikin“ oro apdorojimo įrenginiai padeda užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą ir patalpų oro filtravimą, todėl žmonės, dirbdami arba studijuodami, galės kvėpuoti pačiu gryniausiu oru.

Čia rasite daugiau apie tai, kaip mechaninė ventiliacija gali padėti apsisaugoti nuo plintančio koronaviruso

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?