Skip to main content

Tobulas klimatas, kad gerai naktį išsimiegotumėte

Ar kada nors pabudote nuo išsausėjusios burnos ir sudirgintos gerklės? Gali būti, kad drėgnumo lygis jūsų miegamajame nukrito žemiau tarptautiniu mastu priimtinos ribos, numatytos sveikam patalpų klimatui. Bet kokia yra iš tiesų ta riba? Kaip sukurti tobulą klimatą, kad gerai naktį išsimiegotumėte?

Kodėl drėgnumas yra svarbus?

Drėgnumas atitinka vandens garų koncentraciją ore. Drėgnumo lygis jūsų namuose gali turėti įvairios įtakos jūsų asmeninei sveikatai. Pavyzdžiui, per didelis drėgnumas yra susijęs su didesne alergenų koncentracija, o poveikis dėl per mažo drėgnumo gali sukelti tokių sveikatos sutrikimų kaip išsausėjusi oda, niežtinčios akys ir skaudanti gerklė. Labai svarbu užtikrinti sveiką drėgnumo lygį, kad jūsų miegamajame būtų malonu pasilikti, o miegas suteiktų sveikatos ir jėgų.

Koks yra sveikas drėgnumo lygis?

Drėgnumo lygis dažniausiai matuojamas santykiniu drėgnumu, kurį atitinka vandens garų santykis ore su garų kiekiu, kuris gali būti ore nurodytoje temperatūroje. Daug kalbėta apie geriausią santykinį drėgnumą miegui, bet daugumoje tyrimų prieinama išvados, kad geriausias patalpų santykinis drėgnumas yra nuo 40 iki 60 %. Jei dažnai pabundate dėl sudirgusios gerklės ir išsausėjusių akių, gali būti, kad santykinis drėgnumo lygis jūsų miegamajame nukrito gerokai žemiau nei 40 % riba.

Kaip galima užtikrinti tobulą klimatą?

Gali būti sunku užtikrinti tobulą patalpų klimatą. Gali tekti sumontuoti oro kondicionavimo sistemą su integruotu oro sausintuvu tokiame klimate, kuriame yra per aukštas drėgnumo lygis. Šios sistemos automatiškai aptinka reikšmes, kurios viršija pageidaujamą drėgnumo lygį (dažniausiai prasideda nuo 60 % RH) ir pašalina drėgmę iš oro, kad būtų užtikrintas sveikas drėgnumo lygis.

Jei yra per daug mažas drėgnumo lygis, sumontavus oro valytuvą su integruotu drėkintuvu, patalpų klimatas gali tapti sveikesnis ir malonesnis. Pavyzdžiui, „Daikin“ orą drėkinantis valytuvasprisotina orą drėgme, kai santykinis drėgnumas nukrenta žemiau jūsų pageidaujamo lygio (dažniausiai pradedant nuo 40 % RH), kad drėgmės lygis būtų sveikas. Be to, „Daikin“ oro valytuvai palengvina astmos ir alergijos simptomus, nes iš oro pašalina dulkių daleles ir žiedadulkes, o „Streamer“ technologija užtikrina sveiką ir gaivų orą, sunaikindama alergenus, bakterijas ir nemalonius kvapus. Orą drėkinantys valytuvai išsiskiria būtent šiuo valymo komponentu, nes įprasti drėkintuvai labiau sulaiko teršalus, o ne juos sunaikina, todėl jie vis dar gali daugintis ir sukelti ligas. Ar įranga triukšminga? „Daikin“ oro valytuvas su integruotu drėkintuvu yra itin tylus, nes naudojama nauja novatoriška sąranka ir pažangiausias tylos režimas, todėl Europos rinkoje oro valytuvų asortimentas yra vienas iš tyliausių. Puiki įranga, leidžianti gerai naktį išsimiegoti, kad būtumėte sveiki, aktyvūs ir maloniai nusiteikę.

PROFESIONALUS PATARIMAS

Kad būtų užtikrintas sveikas patalpų klimatas ir optimalus drėgmės lygis miegui, termostatas jūsų miegamajame turi būti tinkamai nustatytas. Ekspertai sutinka, kad tobula temperatūra miegui yra apie 18 Celsijaus laipsnių.

Peržiūrėkite mūsų orą drėkinančių valytuvų asortimentą

Investuokite į gaivesnį, sveikesnį ir patogesnį miegamąjį kambarį. Peržiūrėkite visą mūsų oro valytuvų asortimentą su integruotais drėkintuvais, kad užtikrintumėte sveiką patalpų klimatą.

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?