Skip to main content

Mano kelionė kaip „Daikin Europe“ tarptautinio jaunojo stažuotojo

Juliana, atvykusi iš Kolumbijos su mechaninės inžinerijos pagrindais, šiuo metu dalyvauja „Daikin Europe“ tarptautinėje jaunųjų stažuotojų programoje. Susitikome su Juliana norėdami daugiau sužinoti apie jos patirtį ir tai, kaip programa pakeitė jos karjerą, taip pat tam, kad gautumėme jos patarimą apie naujus kandidatus, siekiančius dirbti „Daikin“!

Prasideda darbo paieška

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria studijas baigę asmenys, yra tinkamos darbo vietos suradimas, baigus universiteto studijas.

Nepaisant to, kad pradėjau darbo paieškas per keletą paskutinių savo magistro studijų mėnesių, buvo labai sunku rasti tinkamą darbo vietą, kuri atitiktų mano išsilavinimą ir skirtingus interesus.

Tuomet sužinojau apie „Daikin Europe“ tarptautinę jaunųjų stažuotojų programą. Programa, vykdoma Belgijoje, patraukė mano dėmesį, nes ji siūlo ką tik studijas baigusiems asmenims galimybę įgauti darbo patirties „Daikin Europe“ buveinėje ir susijusiuose biuruose, kad jie pasirengtų nuolatiniam darbui įmonėje.

Galimybė dirbti skirtinguose skyriuose ir šalyse buvo būtent tai, ko ieškojau savo darbe. Pamačiusi reklamą „Linkedin“, nusprendžiau pasinaudoti galimybe ir pateikti paraišką!

Pasirengimas pokalbiui

Pateikusi paraišką internete, buvau pakviesta trumpam pokalbiui ir atlikau kelis vertinimo testus internete. Po dviejų mėnesių patekau į paskutinį priėmimo į darbą procedūros etapą: buvau pakviesta asmeniniam pokalbiui „Daikin Europe“ buveinėje Ostendėje, Belgijoje.

Nepaisant to, kad nervinausi, paskutinis pokalbis praėjo geriau nei tikėjausi, todėl po kelių savaičių buvau oficialiai priimta į programą! Negalėjau tuo patikėti. Turėjau puikią man suteiktą galimybę ir buvau pasirengusi ja pasinaudoti!

Kelionė prasideda

Mano pirmasis paskyrimas – duomenų analitiko pareigos Briuselio aplinkos tyrimų centre, Belgijoje. Tuo laikotarpiu galėjau susipažinti su žmonėmis iš skirtingų šalių ir skyrių, kurie man suteikė kultūrinių ir profesinių žinių.

Bet vienas iš vertingiausių dalykų buvo galimybė padėti komandai keliuose svarbiuose projektuose. Aš netgi pasiūliau paprastesnį būdą apdoroti ir analizuoti duomenis ir padėjau sukurti įrankį, kurį skyrius naudoja iki šiol!

Po šio modulio, buvau antrą kartą paskirta stažuotis EMEA plėtros centro (EDC) testavimų srityje Ostendėje, Belgijoje. EDC, patrauklus ir įdomus skyrius, yra ta vieta, kur „Daikin Europe“ bando ir kuria naujus produktus bei koncepcijas. Mano darbas buvo artimai bendradarbiauti su dizaino komanda siekiant užtikrinti, kad nauji įrenginiai atitiktų esamus reikalavimus ir „Daikin“ aukštos kokybės standartus.

Kalbant apie šias dienas, dabar rengiuosi pereiti prie trečiojo ir galutinio modulio. Šios paskirtos užduoties metu dirbsiu kaip „Daikin Spain“ Pardavimo konsultantė. Nepaisant to, kad šios pareigos bus kažkas visiškai man naujo ir skirsis nuo bet kurios prieš tai mano atliktos užduoties, esu pasirengusi išeiti iš savo komforto zonos ir pabandyti kažką naujo!

Ar esate pasirengę priimti šį iššūkį?

„Daikin Europe“ tarptautinė jaunųjų absolventų programa man labiausiai tiko, nes ji apima įvairius mano interesus ir išsilavinimo pagrindą. Aš taip pat rekomenduoju šią programą visiems asmenims, besidomintiems ŠVOK-Š pramone ir darbu tarptautinėje bendrovėje. Jei būsite priimti į šią programą, pasirenkite: ši patirtis jus suformuos kaip asmenį ir padės jums siekti ateities tikslų.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?