Skip to main content

Kintama šaltnešio temperatūra

Didžiausia inovacija nuo inverterinio kompresoriaus atradimo

Vedami mūsų inverterinio kompresoriaus sėkmės toliau išliekame ŠVOK-Š pramonėje energijos efektyvumo priešakyje, nes turime kintamo šaltnešio temperatūros technologiją. Kintamos šaldymo temperatūros įranga, sukurta mūsų VRV ir „Sky Air“ sistemoms, vėsinant ir šildant nuolat koreguoja inverterio kompresoriaus greitį ir šaltnešio temperatūrą, todėl mūsų sistemos bet kuriuo laiku atitinka pastato apkrovą su aukščiausio lygio sezoniniu efektyvumu.

Pagrindiniai kintamos šaltnešio temperatūros privalumai

  • Sezoninis efektyvumas didesnis 28 %
  • Pirmoji prisitaikymo pagal orą įranga rinkoje
  • Išvenkite šaltų skersvėjų dėl aukštesnės išpūtimo temperatūros, garantuojančios klientų pasitenkinimą ir komfortą

Kaip tai veikia?

Kintama šaltnešio temperatūra automatiškai pritaiko sistemą taip, kad ji atitiktų individualius pastato ir klimato reikalavimus, todėl taip gerokai sumažinamos energijos sąnaudos ir pagerinamas komfortas. Kad būtų pasiektas aukščiausio lygio sezoninis efektyvumas, sistemos galia yra valdoma inverterio kompresoriumi ir keičiant šaltnešio garinimo (Te) ir kondensacijos (Tc) temperatūrą.

Patvirtinta technologija

Norėdami išmatuoti kintamosios šaltnešio temperatūros sistemos veiksmingumą, atlikome tyrimą, skirtą palyginti VRV IV efektyvumą (su kintama šaltnešio temperatūra) su VRV III (be kintamos šaltnešio temperatūros). Tyrimo rezultatai parodė, kad VRV IV  buvo akivaizdžiai efektyvesnis nei VRV III. Kai vėsinama, VRV IV įranga sunaudoja iki 60 % mažiau energijos, o kai šildoma, vidutiniškai energijos sutaupoma 20 %.

Išsamiau apie mūsų kintamos šaltnešio temperatūros gaminius:

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?