Skip to main content

Susipažinkite su absolventais, dalyvavusiais „ Daikin Europe“ tarptautinėje jaunųjų absolventų programoje

Kai studijos yra baigtos, o disertacija parašyta, diplomo įteikimas daugeliui absolventų reiškia naujos kelionės pradžią. Bet nurimus šventės šurmuliui, dauguma universitetą baigusių absolventų susiduria su iššūkiu rasti tinkamą darbą.

Gülnur Durak ir Dieter Van Isterdael, kol nesusipažino su „Daikin Europe” tarptautine jaunųjų absolventų programa, taip pat susidūrė su ta pačia bėda. Gülnur ir Dieter, dabartinius „Daikin Europe“ darbuotojus, pakalbinome norėdami sužinoti apie jų patirtis ir kaip ši programa padėjo jiems pradėti karjerą.

Kodėl jūs nusprendėte pateikti prašymą dalyvauti „Daikin Europe“ tarptautinėje jaunųjų absolventų programoje?

GD: įžvelgiau šioje programą galimybę pradėti kurti savo tarptautinę karjerą. Naujai iškeptam absolventui, galimybė dirbti skirtinguose įmonės skyriuose buvo didelis pliusas, nes tai buvo puiki galimybė suprasti, ką reiškia dirbti rinkodaros, gamybos planavimo arba tiekimo grandinių srityse.

DVI: kaita ir iššūkis. Kaip neseniai universitetą baigęs absolventas, nežinojau, kur mano gyvenimas ar karjera toliau pasisuks. Neturėjau žalio supratimo, kuo norėjau tapti, todėl savo ieškojimų metu supratau, kad norėjau kažko, kas iš manęs pareikalautų mano pastangų augti ir dar labiau mokytis.

Kuriose „Daikin Europe“ skyriuose dirbote per šią programą?

GD: per savo stažuotę „Daikin Europe“ įmonėje dirbau tiekimo, strateginės rinkodaros ir pardavimų planavimo skyriuose, o vėliau Italijoje filialo gamyklos produkcijos planavimo skyriuje. Po šios patirties aš perėjau į įmonės filialų pardavimų skyrių DENV Briuselyje, ir nuo 2016 metų sausio dirbu jų pagrindinio tarptautinės prekybos skyriaus apskaitos srityje.

DVI: iš pradžių dirbau gamybos tobulinimo skyriuje, tada persikėliau į su pardavimu susijusių konsultacijų skyrių, o galiausiai į gamybos planavimo skyrių. Šiuo metu dirbu Kokybės užtikrinimo centre, Čekijos Respublikoje.

Ar yra kažkoks ypatingas projektas, su kuriuo dirbote ir kuriuo labiausiai didžiuojatės?

GD: savo pardavimo planavimo modulyje ėmiausi užduoties sukurti prieigos duomenų bazę, kuri padėtų įmonės filialų biurams pagerinti jų biudžeto darbus. Kai ėmiausi šio projekto, nieko nežinojau apie prieigą. Bet mano tuometinis vadovas Tom Demeire visiškai pasitikėjo manimi ir mano gebėjimais. Aš pradėjau nuo 0, bet projekto pabaigoje mane pakvietė vykti į Dubajų ir organizuoti mokymus pardavimo planavimo komandai, kaip naudotis įrankiu, kurį sukūriau. Tai buvo šauni patirtis!

DVI: labiausiai jaudinantis ir džiuginantis iššūkis buvo konsultuoti klientus dėl pardavimo. Tada mes pradėjome bendradarbiauti su platintoju Maroke, o mano darbas buvo išmokyti jo darbuotojus, kaip dirbti su mūsų pardavimo programa, taip pat padėti jiems parduoti mūsų įrangą. Mokymas ir pirmieji kliento apsilankymai nebuvo lengvi, be to, tam prireikė kelių užsiėmimų, bet kai pirmasis projektas buvo baigtas, tai suteikė man ir kitiems stažuotojams jėgų, kurių mums reikėjo, kad tolimesniame projekte galėtumėte kovoti dar stipriau.

Kaip ši programa padėjo jums pradėti karjerą?

GD: geriausia šios programos dalis – galimybė dirbti labai skirtingose „Daikin“ įmonės srityse. Tai padėjo man sužinoti, ką aš iš tiesų norėčiau veikti įmonėje, todėl aš pradėjau dirbti pardavimo srityje.

DVI: dėl šios programos šiuo metu dirbu užsienyje, mūsų įmonės gamykloje, Čekijos Respublikoje. Pagal savo dabartines pareigas dirbu su įvairiais įmonės skyriais, todėl man reikia bendro supratimo, kaip įmonė funkcionuoja. Per šią programą susipažinau su daug žmonių, dirbančių skirtinguose įmonės skyriuose, todėl galiu iš jų ne tik pasimokyti, bet ir įgyti iš jų darbe reikiamų kompetencijų.

Kokį patarimą duotumėte neseniai universitetą baigusiems absolventams, kurie galvoja pateikti prašymą dalyvauti šioje programoje?

GD: Visa širdimi prisijunkite prie šios programos ir būkite pasiruošę dirbti skirtinguose įmonės skyriuose. Net jei manote, kad dabartinė jūsų profesija neatitinka jūsų interesų arba ji nėra tai, ką norėtum veikti ateityje, vis tiek patirtis bus naudinga. Be to, galėsite sužinoti apie gyvenimą iš kitų perspektyvų.

DVI: tai galimybė ir iššūkis, padėsiantis išmokti dalykų, apie kuriuos nemanėte, kad jie bus įdomūs. Tai taip pat puiki galimybė specializuotis daugiau nei vienoje srityje arba sferoje. Klausimas: ar priimsite šį iššūkį?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?