Skip to main content

Ar dėl oro kondicionavimo galite susirgti?

Tik blogai prižiūrima oro kondicionavimo sistema gali jus susargdinti. Gerai prižiūrėta oro kondicionavimo sistema gali tik padėti kurti sveikesnę aplinką.

Drėgmė
Kadangi sistema kontroliuoja drėgmės lygį, sumažėja dulkių erkučių ir pelėsių augimas. Oro kondicionierius palaiko 40–60 % drėgmės lygį, kuris yra tinkamas asmenims, turintiems alergiją.

Vėdinimas
Oro kondicionierius gali turėti integruotą vėdinimo funkciją. Mechaninis vėdinimas dėl šiuolaikinių namų pastatymo būdo tampa vis svarbesnis ir svarbesnis. Gaivaus oro tiekimas padės išvengti „nesveiko“ pastato sindromo.

Filtravimas
Visuose įrenginiuose įmontuotas filtras. Filtro tipas gali skirtis, atsižvelgiant į sistemos tipą ir kliento poreikius. Filtro veiksmingumas reiškia tai, kad filtras sulaiko ne tik dulkes ir daleles, bet ir pačias mažiausias dulkeles ir žiedadulkes, bakterijas, virusus, kvapus ir net mikrobus bei dūmus.
Labai svarbu keisti filtrus nustatytu laikotarpiu. Keisdami filtrus per vėlai rizikuojate, kad perpildyti filtrai pradės skleisti bakterijas, vietoje to, kad jas sulaikytų.

Skersvėjis
Jei įranga yra tinkamai pasirinkta, skersvėjų nebus. Šį darbą atlieka specialistai, todėl tai turėtų būti apskaičiuojama montuotojo. Per mažo pajėgumo sistema negalės pasiekti pageidaujamos temperatūros. Per didelio pajėgumo sistema sukels skersvėjį ir temperatūros svyravimus.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?