Skip to main content

Noriu išjungti savo įrenginį arba pakeisti jo nustatytąją ribą „Daikin Residential Controller“ programėle, bet programėlė to neleidžia. Kodėl taip yra?

Atsižvelgiant į tai, kokioje būsenoje yra „Daikin“ įrenginys, kai kurie įrenginio valdikliai gali būti užblokuoti. Tos funkcijos, kurių negalima valdyti, bus papilkėjusios.

Jei įrenginio naudotojo sąsajoje aktyvus montuotojo režimas, visas įrenginio valdymas yra užblokuotas saugos sumetimais. Montuotojo režimas po kurio laiko bus automatiškai išjungiamas. Jei jis neišjungiamas, paprašykite montuotojo, kad jums išjungtų montuotojo režimą.

Kai jūsų įrenginiui įvyksta klaida, visi valdikliai, išskyrus [ON/OFF] (įjungti / išjungti) yra užblokuojami saugumo sumetimais.

Jei įrenginys, kai įvyko klaida, persijungia į avarinį režimą (arba automatiškai, arba rankiniu būdu, kai naudotojas patvirtina, atsižvelgdamas į parametrus), valdymo blokai yra aktyvinami ir vėl suteikiamas neribotas valdymas. Nepamirškite, kad tam, jog įrenginys rankiniu būdu persijungtų į avarinį režimą, reikia įrenginio naudotojo sąsajoje ranka atlikti veiksmus, todėl jums reikia patiems būti prie įrenginio.

Jei jūsų įrenginyje aktyvus atostogų režimas, tada visi valdikliai bus užblokuoti. Kad vėl galėtumėte valdyti, pabandykite išjungti atostogų režimą.

Kad galėtumėte patikrinti dabartinę savo įrenginių būseną, bakstelėkite viename iš jų valdymo rodinių varpelio piktogramą.

Nepamirškite, kad kai kurie „Daikin Altherma“ įrenginiai su šilumos siurbliais tik iš dalies pritaikyti „Daikin Residential Controller“ programėlei. Dėl to operacijų apskritimas gali būti neaktyvus arba papilkėjęs. Kad galėtumėte pamatyti, kokioms funkcijoms kokie įrenginiai pritaikyti, peržiūrėkite suderinamumo matricą, pateiktą „compatibilityMatrix.xlsx“ faile.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?