Skip to main content

Mano įrenginys pritaikytas tinklo sietuvo parinkčių komplektui, bet kai pabandau įtraukti įrenginį į savo paskyrą, jo inicijavimo procesas užstringa. Kas dabar bus?

Kai įrenginys įtraukiamas į jūsų paskyrą, „Daikin Residential Controller“ programėlė automatiškai tikrins ir praneš apie to įrenginio inicijavimo būseną, o eigos juostoje nurodys eigą.

Nepamirškite, kad reikės perkrauti 2 (-osios) kartos „Daikin Altherma“ įrenginius su šiluminiu siurbliu, o tai gali užtrukti iki 20 minučių.

Jei po 20 minučių programėlė vis dar nurodo, kad jūsų įrenginys inicijuojamas, atlikite šiuos veiksmus:

  • Perkraukite „Daikin Altherma“ įrenginį su šiluminiu siurbliu, išjungdami maitinimą ir įjungdami.
  • Paklauskite montuotojo, ar įrenginio su šiluminiu siurbliu programinė įranga suderinama su naudojamu tinklo sietuvu. Gali būti, kad reikės atnaujinti programinę įrangą.

Šiuo metu „Daikin“ nekondensacinė dujų katilo sistema (DRGATEWAYAA) dera tik su „Daikin Room Thermostat“ (DOTT). Kai ryšys tarp dujų katilo įrenginio ir patalpos termostato nutrūksta (pvz., dėl defekto, atjungimo... ), programa nurodys, kad dujų katilo įrenginys yra inicijuojamas, nes jam reikės iš naujo užmegzti ryšį su termostatu. Kol dujų katilo įrenginys nėra vėl prijungtas prie termostato, programa rodys inicijavimo būseną. Kai termostatas bus prijungtas, termostato ekrane galėsite matyti inicijavimo (įkėlimo) pažangą.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?