Skip to main content

ONECTA programa neprisijungė

Kai vykdote įtraukimo procedūrą, įsitikinkite, kad esate netoli „Daikin Altherma“. ONECTA programoje pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip aktyvinti „Daikin Altherma“ belaidžio tinklų sietuvo prieigos tašką.


Laikinas sprendimas „IOS 15“ naudotojams:

ONECTA programos 2.7.0, 3.0.2 ir 3.1.0 versijoms kyla problemų, kai reikia prisijungti prie „Daikin“ belaidžio prieigos taško. Kad sėkmingai prisijungtumėte, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 • Atnaujinkite programą į 3.1.0 arba naujesnę versiją
 • Išjunkite „iPhone“ mobiliųjų duomenų perdavimą (3G / 4G /..)
Išjungti mobiliųjų duomenų perdavimą
 • Paleiskite „Daikin“ įrenginį per ONECTA programą.

Bendroji informacija:

Atkreipkite dėmesį, kad prieigos taškas yra aktyvus tik 3 minutes, jei nėra paleidimo. Vos jūsų telefonas prijungiamas prie prieigos taško, jis išlieka aktyvus tol, kol telefonas yra prijungtas. Kai atsijungiama, prieigos taškas vėl bus prieinamas 3 minutes, vėliau jis bus išjungtas ir jį teks įjungti per MMI sąsają. (1.0.8 mikroprograminės įrangos prieigos taškas yra aktyvus tik 1 minutę)


Atkreipkite dėmesį, kad bet kuriuo metu gali būti prijungtas tik 1 telefonas prie prieigos taško. Tinklų sietuvas atmetė antrąjį ryšį. ONECTA programa automatiškai bandys atsijungti, kai bus sėkmingai įtraukta arba kai programa bus uždaryta. Automatinis atsijungimas ne visada tinkamai veikia su „Android 9“ arba senesne versija, priklausomai nuo naudojamo scenarijaus, todėl įsitikinkite, kad esate atsijungę, patikrindami „Wi-Fi“ nustatymus.


Atkreipkite dėmesį, kad jei operacinė sistema rodo, kad esate prisijungę prie tinklo be interneto, tada likite prijungę prie „daikin-ap“. Jei iššokančiuose languose nurodoma atgal perjungti tinklą į ankstesnį be interneto, pasirinkite parinktį, kad liksite prisijungę prie „daikin-ap“. Jei to neatliksite, bus klaida.


Kartais gali būti, kad ONECTA programa negali automatiškai prisijungti prie „Daikin Altherma“ belaidžio tinklų sietuvo. Jei taip atsitiks, ONECTA programa informuos jus ir paragins rankiniu būdu prisijungti prie belaidžio tinklų sietuvo.

Prekių ženklai, kuriems tai daugiausiai turėjo poveikio:

 • „OnePlus“ mobilieji telefonai su „Android 10“ ir naujesne versija
 • „Huawei“ mobilieji telefonai su „Android 10“ ir naujesne versija

 1. Paspauskite „Kopijuoti „Wi-Fi“ slaptažodį į iškarpinę“ (kad pamatytumėte kopijavimo mygtuką, gali tekti patraukti puslapį žemyn) arba naudokite: D5ApAG5R2J2tnFRA5My7Y28rP95mv65
 2. Eikite į „Wi-Fi“ nustatymus savo operacinėje sistemoje
 3. Ieškokite „daikin-ap“ ir pasirinkite šį belaidį tinklą
 4. Kai prašoma „Wi-Fi“ slaptažodžio, įterpkite nukopijuotą slaptažodį
 5. Grįžti į programą
 6. Turėtų būti tęsiamas prijungimo srautas
Negalima prisijungti prie tinklų sietuvų
 • Jei norite iš naujo išbandyti automatinę „daikin-ap“ prieigos taško paiešką, uždarykite įtraukimo srautą ir bandykite dar kartą.

  Kai vykdytas įrenginio patvirtinimas, nustatėme, kad labai retais atvejais kai kurioms išmaniųjų telefonų operacinėms sistemoms kyla problemų, susijusių su „daikin-ap“ prieigos tašku. Tokiu atveju įsitikinkite, kad jūsų telefone naudojama naujausia operacinės sistemos versija, pabandykite iš naujo paleisti telefoną arba naudokite kitą telefoną norėdami įtraukti „Daikin Altherma“ belaidžio tinklų sietuvą.
 • Prekių ženklai, kuriems tai daugiausiai turėjo poveikio:
 • Kai kurie „iPhone“ modeliai, kuriuose naudojama „iOS 14.x“
 • „Xiaomi“ telefonuose, kuriuose nenaudojamos naujausios operacinės sistemos versijos.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?