Skip to main content

Ar neatsiras legionelių?

Legionelių bakterija yra natūralus vandens gyvis. Temperatūra yra labai svarbi legionelių plitimui. Bakterijų kolonija gali susidaryti ypač esant temperatūrai nuo 40 iki 50 °C.

Kadangi „Daikin“ nenaudoja vandens savo oro kondicionavimo sistemose, žmonių sveikatai grėsmė nekyla. Pramoniniais tikslais vėsinamose vandens sistemose legionelės bakterijos negali gyventi dėl vandens žemos temperatūros uždaroje grandinėje.

„Daikin“ šviežio vandens principas

Visos karštą vandenį buitinėms reikmėms gaminančios „Daikin“ sistemos yra su apsaugos nuo legionelės rezervuaru ir savaitinio dezinfekavimo ciklo funkcija, kas apsaugo nuo bakterijų plitimo laikomame vandenyje. Tačiau kai kurie iš šių karšto vandens rezervuarų yra sukurti srauto pratekėjimo principu, dėl kurio savaitinė dezinfekcija nėra reikalinga.

Jeigu norite visiškai šviežio vandens pojūčio, žvilgtelėkite į mūsų ECH20 terminę saugyklą. Kitaip nei tradiciniai vandens šildytuvai, ECH20 terminė saugykla iš karto pašildo einantį per rezervuarą vandenį. Dėl šio proceso vanduo neperlaikomas, ir jūsų karšto vandens saugumas bei kokybė gerokai šokteli. Naudodamiesi mūsų apsaugos nuo legionelės termine saugykla ir ECH20 buities reikmėms skirtu karšto vandens siurbliu visuomet turėsite karšto vandens, kuris kartu bus šviežias ir sveikas.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?