Skip to main content

Ekologiško pastato sertifikavimas

Kaip pirmaujanti įmonė, kurios specializacija – ŠVOK-Š sistemos, „Daikin“ yra geriausia partnerė rengiant ekologiškų pastatų projektus.

Ekologiškų pastatų svarba

Energiją taupančių pastatų įrenginiai, tiesą sakant, gali atrodyti brangesni, tačiau pasirinkę tvarius įrenginius, ilgainiui sutaupysite. Investuodami į ekologišką sprendimą sumažinsite veiklos išlaidas ir pritaikysite atsinaujinančius išteklius. Aplenkite įstatymų reikalavimus ir padidinkite savo pastato rinkos vertę.

Visapusiška „Daikin“ įranga

Daugelyje pastatų paprastai veikia atskiros šildymo, vėsinimo, šaldymo, vėdinimo ir karšto vandens gavybos sistemos. Dėl to iššvaistoma daug energijos. Su visapusiška „Daikin“ įranga siūlome efektyvesnes alternatyvas. „Daikin“ bendroji įranga valdo iki 70 % pastato energijos sąnaudų, kad būtų užtikrintas didžiausias energijos efektyvumas mažiausiais darbiniais kaštais ir būtų sumažintos CO2 emisijos.

Visapusiška „Daikin“ įranga
Jūsų ekologiškas partneris

Jūsų ekologiškas partneris

Mūsų akredituotų profesionalų (AP) komanda pasiruošusi padėti renkantis tinkamą įrangą, reikalingą norint įgyvendinti ekologiško pastato tikslus, neviršijant biudžeto. Ar tai būtų BREEAM, ar LEED sertifikavimas, tvarus dizainas arba eksploatacija – „Daikin“ lydės jus kiekviename eigos etape, kad padėtų maksimaliai įgyvendinti ekologiško pastato programą.

Kintamas šaltnešio tūris (VRV) ir inverterio technologija

BREEAM, LEED ir „Daikin“, kurdamos ekologiškuosius projektus, energijos efektyvumą laiko prioritetu. Geriausia investicija, kokią galite pasirinkti – „Daikin“ kintamas šaltnešio tūris VRV sistemoms, nes tai leidžia pritaikyti šaltnešio temperatūrą pagal faktines sąlygas; bet kuriuo metu kuriamas sezoninis efektyvumas. „Daikin“ VRV, aušinimo ir šaldymo įrenginiuose su šilumos atkūrimu naudojama inverterio technologija, kad skaičiuojant energijos efektyvumą būtų galima gauti aukščiausius BREEAM ir LEED balus.

VRV
Pažangusis tinklas

Pažangusis tinklas

Norint akivaizdžiai sumažinti pastato energijos sąnaudas, oro kondicionieriaus veikimas turi būti valdomas ir stebimas visą parą. „Daikin“ pažangusis tinklas („i-Net“) yra žiniatinklio duomenų ir analizės įrankis, kuris leidžia sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą ir palikti ŠVOK-Š valdymą mums. „Daikin i-Net“ nuolat tiksliai sureguliuoja jūsų sistemos veikimą be jūsų pačių intervencijos.

Ekologiškų pastatų projektai

Mūsų specializacija – padėti statybininkams gauti „BREEAM Excellent“, „LEED Gold“, NZEB ir panašius sertifikatus. Susipažinkite su keliais ekologiškų pastatų projektais, kuriuos įgyvendinome.

Padidinkite savo BREEAM reitingą su „Daikin“

BREEAM metodas, sukurtas 1990 metais, padeda pastatų savininkams, architektams ir dizaineriams renkantis tvarią, ilgalaikę ir ekonomišką įrangą. Nepriklausomi ir licencijuoti vertintojai BREEAM metodu įvertina energijos efektyvumą ir vandens naudojimą, sveikatą ir gerovę, taršą, transportavimą, medžiagas, atliekas, ekologiją ir valdymo procesus, pagal kuriuos suteikia pastatui įvertinimą, pagrįstą šiais moksliniais veiksniais, skalėje nuo „Išlaikyta“, „Geras“, „Labai geras“, iki „Puikus“ ir „Išskirtinis“. BREEAM metodas, formuodamas tuos tikslus, kurie dar įstatymais nereikalaujami, skatina didesnį tvarumą ir inovacijas.

„Daikin“ gamyklos Belgijoje ir Čekijos Respublikoje, visos VRV, „Sky Air“, „Daikin Altherma“, sudėtinės ir aušintuvų sistemos turi BES 6001 sertifikatą. Šis sertifikatas užtikrina socialiai, ekonomiškai ir ekologiškai atsakingą tiekimą visoje tiekimo grandinėje. BES 6001 yra oficialiai pripažintas BREEAM, todėl pritaikydami BES 6001 sertifikuotus gaminius savo pastate, akivaizdžiai padidinsite savo BREEAM įvertinimą.

Išsamiau

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?