Skip to main content

„Institut Pasteur de Lille“ įvertino „Daikin“ oro filtrų veiksmingumą nuo kvėpavimo takų virusų

2021 m. liepos 7 d., pirmadienis

Briuselis, 2021 m. liepos 7 d. garsi Prancūzijos laboratorija „Institut Pasteur de Lille“ pagal bandymus padarė išvadą, kad „Daikin“ oro filtrų asortimentas pašalina daugiau nei 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min*.

  • „Daikin“ oro filtrai pagal „Institut Pasteur de Lille“ laboratorijose atliktus tyrimus per 2,5 min. pašalina daugiau kaip 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E. Šis virusas priklauso tai pačiai šeimai kaip ir SARS-CoV-2 – koronavirusas, sukėlęs COVID-19 pandemiją.
  • Įrenginiams taip pat buvo nustatytas 99,93 % veiksmingumas nuo H1N1 viruso po 2,5 min. H1N1 yra virusas, sukeliantis įprastą gripą.
  • Tai reiškia, kad „Daikin“ oro filtrai yra papildoma priemonė kovojant su kvėpavimo takų ligomis. Kompaktiškas savaiminio diegimo filtras gali stipriai prisidėti prie kvėpavimo takus veikiančių virusų perdavimo rizikos mažinimo.
  • Šis pripažinimas yra reikšmingas „Daikin“ plano etapas, pagal kurį siekiama tapti pagrindine oro filtravimo įmone Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

Išbandytas veiksmingumas nuo koronaviruso

„Daikin“ kaip oro kokybės priežiūros specialistas laiko savo užduotimi teikti novatoriškus sprendimus, nes oro filtrais prekiauja jau daugiau nei 45 metus. Oro filtrai ir patentuota oro valymo technologija, kuri yra naudojama kitoje „Daikin“ įrangoje, jau seniai įrodė savo veiksmingumą nuo oro taršos, taip pat nuo sezoninių žiedadulkių ir virusų.

Kad „Daikin Europe N.V.“ sustiprintų savo technologijos veiksmingumo teiginius, patikėjo Prancūzijos laboratorijai „Institut Pasteur de Lille“ išbandyti įvairius oro filtrus. Dabar oficialiai įrodyta, kad „Daikin“ įrenginiai pašalina daugiau nei 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min. Tai svarbus pasiekimas.

„Institut Pasteur de Lille“ atliko bandymus su virusu HCoV-229E, kuris yra koronavirusas, glaudžiai susijęs su SARS-CoV-2. Pats SARS-CoV-2 virusas saugumo sumetimais nebuvo naudojamas. Toks faktas, kad du virusai priklauso tai pačiai šeimai, yra svarus požymis, jog „Daikin“ oro filtrai yra svarbios priemonės, skirtos sumažinti viruso perdavimo riziką ir padėti kovoti prieš COVID-19 pandemiją.

„Daikin“ oro filtrų veiksmingumas pasiekiamas derinant aukšto našumo elektrostatinį HEPA filtrą, sulaikantį virusus, su intensyvaus poveikio „Daikin“ patentuota „Flash Streamer“ technologija, kuri pašalina virusus.

Institutas taip pat išbandė oro filtrus dėl veiksmingumo nuo H1N1 – viruso, sukeliančio sezoninį gripą. Tomis pačiomis bandymo sąlygomis „Institut Pasteur de Lille“ savo tyrime prieina išvados, kad per 2,5 min. „Daikin“ oro filtrai pašalina daugiau kaip 99,93 % šio H1N1 viruso. Tai parodo, kad šie įrenginiai taip pat yra labai veiksmingi kovojant su gripu.

Oro valymas ir vėdinimas – esminiai dalykai, užtikrinantys sveiką patalpų aplinką

„Daikin“ oro filtrai valo patalpų orą, praleisdami jį pro įrenginį, kuriame oras prapučiamas pro daugybę filtrų ir valymo technologijų. Dažniausiai įrenginiai yra naudojami gyvenamosioms patalpoms, mažiems biurams, mažmeninėms parduotuvėms, mokyklos klasėms, ligoninių laukiamiesiems ir gydytojų kabinetams. „Daikin“ oro filtro srautas siekia apie 330 m³ per valandą. Tai reiškia, kad oro tūris vidutiniame kambaryje prateka pro įrenginį kelis kartus per valandą.

Vėdinimo ir oro filtravimo įrangos projektų vadovas Olivier Luminati

Vėdinimo ir oro filtravimo įrangos projektų vadovas Olivier Luminati, glaudžiai dirbęs su „Institut Pasteur de Lille“ dėl „Daikin“ testavimo projekto, teigia: „Testo rezultatai yra puikios naujienos visuomenei. Tik kai visi bus pasiruošę grįžti į biurą ir prie įprasto gyvenimo, galėsime sukurti sąlygas, kaip tai įgyvendinti saugiau. „Daikin“ įsipareigojimas dėl sveikos patalpų aplinkos nulėmė tai, kad reikėjo pasiūlyti gausų oro filtravimo ir valymo įrenginių asortimentą. Naudojame šias technologijas oro kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sprendimams, tiek taikydami mažiems, tiek dideliems pastatams. Galime iš esmės padėti visiems, kuriems reikia švaraus ir gaivaus patalpų oro, kad rastų tinkamą sprendimą.“

Generalinis direktorius Anthony Dimou

Patalpų oro kokybė turi didelę įtaką žmonių darbingumui ir gerovei. Įtakos oro kokybei turi daug veiksnių, tokie kaip PM2.5 dalelės, alergenai, oro drėgmė ir panašiai. „Daikin“ jau daug seniau pastebėjo šias problemas, todėl 1975 m. Japonijoje pristatė pirmąjį oro filtrą. „Daikin“ oro filtrų verslo EMEA generalinis direktorius Anthony Dimou: „Rezultatai, kuriuos gavo „Institut Pasteur de Lille“, yra proveržis mums ir visuomenei. Neabejoju, kad „Daikin“ gali tapti etalonine patalpų oro kokybės valdymo EMEA regione įmone.“

* Išsamūs testų rezultatai pagal „Daikin“ oro filtro tipą:

„Daikin“ įrenginys MCK55WVM (komercinis pavadinimas MCK55W), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, pašalina 99,996 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu laboratorinėmis sąlygomis (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m³ tūriu, neatnaujinant oro). Žmogaus koronavirusas HCoV-229E skiriasi nuo viruso, sukėlusio COVID-19, SARS-CoV-2, bet priklauso tai pačiai koronavirusų šeimai.

„Daikin“ įrenginys MC55WVM (komercinis pavadinimas MC55W/VB), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, laboratorinėmis sąlygomis pašalina 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 1,4 m³ tūriu, neatnaujinant oro). Žmogaus koronavirusas HCoV-229E skiriasi nuo viruso, sukėlusio COVID-19, SARS-CoV-2, bet priklauso tai pačiai koronavirusų šeimai.

„Daikin“ įrenginys MCK55WVM (komercinis pavadinimas MCK55W), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, pašalina 99,986 % A gripo H1N1 potipio viruso per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu laboratorijos sąlygomis (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m³ tūriu, neatnaujinant oro).

„Daikin“ įrenginys MC55WVM (komercinis pavadinimas MC55W/VB), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, pašalina 99,93 % A gripo H1N1 potipio viruso per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu laboratorinėmis sąlygomis (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m³ tūriu, neatnaujinant oro).

Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite:

„Daikin“ patalpų oro kokybės inovacijos:

https://www.daikin.eu/en_us/about/daikin-innovations/indoor-air-quality.html

„Daikin“ oro filtravimo įrenginių puslapis:

https://www.daikin.eu/en_us/solutions/for-your-home/air-purification.html

„Daikin Flash Streamer“ technologijos informacija:

https://www.daikin.eu/en_us/about/daikin-innovations/indoor-air-quality/for-your-home/daikin-streamer-research-institute/streamer-technology.html

„Institut Pasteur de Lille“ svetainė: www.pasteur-lille.fr

Papildoma informacija

Apie „Daikin“

Mes rūpinamės oru. Pritaikome savo ilgametę patirtį oro kondicionavimo srityje ir skiriame visą dėmesį novatoriškoms technologijoms, kad oras, kuriuo mes kvėpuojame, būtų kuo geresnis. Mes tai norime užtikrinti besirūpindami aplinka ir apsaugodami būsimas kartas. „Daikin“ siekia iki 2050 m. visą veiklą vykdyti ir pasiūlyti produktų bei sprendimų be anglies turinčių atliekų. Tokia mūsų misija „Daikin“ organizacijoje.

Daikin Europe N.V.

„Daikin Europe N.V.“ yra „Daikin Industries Ltd.“ filialas, kuris Europoje yra pagrindinis oro kondicionierių, šilumos siurblių, oro filtrų ir šaldymo įrangos gamintojas, o visuose 24 EMEA filialuose dirba maždaug 13 000 darbuotojų. Įmonė turi 14 pagrindinių gamyklų, įkurtų Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Austrijoje ir JK. Pagrindinė „Daikin Europe Group“ būstinė yra Belgijoje, o jos biurai įkurti Ostendėje, Gente ir Briuselyje. Įmonė buvo įkurta 1973 m. „Daikin“ įmonėje Belgijos teritorijoje dirba 2 171 darbuotojas.

Šilumos siurblių technologijos rinkos lyderis Europoje

„Daikin“, turėdama daugiau nei 90 m. šildymo ir oro kondicionavimo industrijos patirties, yra šilumos siurblių technologijos rinkos lyderė. Įmonė yra gerai žinoma dėl „Daikin“ VRV komercinės įrangos ir dėl „Daikin Altherma“ serijos, skirtos šildyti privačias patalpas. Daugiau nei 85 % Europos rinkai skirtų įrenginių yra taip pat pagaminti Europoje.

Įvairiapusis ŠVOK ir šaldymo sprendimų teikėjas

Kadangi „Daikin“ turi gausų įrenginių asortimentą, galima individualiai pritaikyti sprendimus visiems klientų poreikiams, susijusiems su šildymu, vėdinimu, oro kondicionavimu, oro filtravimu ir šaldymu. Paskutiniais metais „Daikin“ papildė savo įrenginių asortimentą ir reikšmingai padidino savo rinkos dalį Europoje šilumos siurblių technologijos srityje, taip pat komercinių ir pramoninių šaldymo įrenginių srityje. „Daikin Europe N.V.“ 2016 m. įsigijo Italijos pramoninių ir transporto šaldymo įrenginių gamintoją „Zanotti S.p.A“. 2018 m. vasarį prie grupės prisijungė „Tewis Smart Systems S.L.“. „Tewis“ yra viena pirmaujančių įmonių Ispanijoje standartizuotų ir klientui pritaikomų šaldymo įrenginių srityje, įskaitant CO2 sprendimus. 2019 m. pradžioje „Daikin Europe N.V.“ įsigijo Austrijos šaldymo įrangos įmonę AHT.

Apie „Daikin Industries Ltd.“

„Daikin Industries Ltd.“ įmonėje, įkurtoje Osakoje, Japonijoje, dirba visame pasaulyje apie 80 000 darbuotojų, o per finansinius metus 2020 m. prekybos apimtis siekė apie 18,45 milijardo eurų (nuo balandžio 20 d. iki kovo 21 d.). Įmonė yra pasaulinė šilumos siurblių ir oro kondicionavimo sistemų, taip pat oro filtrų rinkos lyderė. „Daikin Industries Ltd.“ yra vienintelis oro kondicionierių gamintojas pasaulyje, kuris kuria ir gamina visus svarbius komponentus, tokius kaip šaldymo medžiagos, kompresoriai ir elektronika.

Daugiau informacijos galite rasti www.daikin.eu ir www.daikin.com.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?