Skip to main content

Nauji oro apdorojimo įrenginių rinkiniai, kuriais AHU įranga sujungiama su DX lauko įrenginiais

2023 m. lapkričio 21 d., Briuselis – „Daikin“ paskelbė apie naujų išplėtimo vožtuvų rinkinių ir valdymo blokų pristatymą, kuriais lengvai galima sujungti „Daikin DX“ („Direct eXpansion“) lauko įrenginius su oro apdorojimo įrenginiais. Naujiesiems rinkiniams taip pat reikia šaldymo medžiagos R-32 su mažesniu GWP, kuri yra mažai anglies dioksido išskirianti priemonė, skirta šildymui, vėsinimui ir gaiviam orui, leidžianti komercinėse patalpose pasiekti optimalaus komforto.

Lengviau sumažinti pastatų išskiriamą anglies dioksidą, didinant komfortą

Oro apdorojimo įrenginių (AHU) prijungimas prie DX lauko įrenginių suteikia komercinėms patalpoms reikšmingų privalumų, optimizuoja komfortą patalpose ir veiksmingai naudoja energiją. DX sistemos iškart sureaguoja į kintančias apkrovas dėl gaivaus oro temperatūros, todėl patalpoje susidaro stabili ir patogi temperatūra, nešvaistant energijos.

Be to, naujausiuose VRV 5 inverterių įrenginiuose naudojama šaldymo medžiaga R-32 su mažesniu GWP. Dėl to reikšmingai galima sumažinti pastatų išskiriamą anglies dioksido kiekį, padedant įmonėms siekti ekologiškumo tikslų, kartu pasiūlant ateičiai pritaikytą sprendimą.

Patogumas ir pasirinkimas

Naujausias EKEA išplėtimo komplektas buvo gerokai patobulintas, todėl paketinis sprendimas yra paprastesnis ir pigesnis, taip pat suteikiama daugiau lankstumo ir konfigūravimo galimybių, leidžiančių veiksmingai pritaikyti pagal individualius poreikius.

Įtraukus tris naujo (300, 350 ir 400) galingumo įrenginius, sudaromas visas išplėtimo vožtuvų rinkinių nuo 5 iki 69,3 kW asortimentas, kurie tinka bet kokiems pastatų poreikiams. Projektuotojai, turėdami penkis valdymo režimus, gali pasirinkti tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdami į integracijos paprastumą ir reakcijos laiką. Rinkiniai gali būti naudojami ekstremaliomis oro sąlygomis iki -20 ˚C.

Pasiūlymas iš vienų rankų

„Daikin“ AHU rinkiniai gali būti naudojami su bet kuriuo R-32 (arba R-410A) DX šildymo elementą turinčiu oro apdorojimo įrenginiu, bet kad tiekimas būtų paprastesnis, „Daikin“ siūlo paketinį sprendimą. Jį sudaro „Daikin“ DX lauko įrenginys ir „Daikin“ AHU su išplėtimo vožtuvų rinkiniu ir gamykliškai įrengtu valdymo bloku, todėl garantuojamas suderinamumas iš vienų rankų. Lengva pasirinkti vieną iš AHU sprendimų, kurių oro srautas siekia iki 140 000 m³/h, naudojant „Daikin“ skirtąją programinę įrangą.

EKEA – „Daikin“ gaivaus oro įrenginių komplektas

Joao Teixeira, „Daikin“ VRV produktų specialistas, teigia:

„Nuolat dirbame kurdami novatoriškus įrenginius, kurių CO2 emisija yra mažesnė, siekdami užtikrinti nulinę bendrąją komercinių pastatų taršą. EKEA plėtimosi vožtuvų rinkinys, leidžiantis integruoti VRV 5 šilumos siurblius į AHU sistemas, pasižymi patogumu ir paprastumu, taip pat galima papildomai individualizuoti, kad būtų užtikrintas optimalus energijos suvartojimas, tuo pačiu metu naudojant tokias mažesnio GWP šaldymo medžiagas kaip R-32, kad būtų kuo mažesnis poveikis aplinkai.“

Sistemos komponentai

Norint integruoti AHU į DX sistemą, reikia 5 pagrindinių elementų. Toliau pateikiama trumpa komponentų ir jų funkcijų apžvalga.

EKEA – pagrindiniai komponentai ir laidai
  1. DX lauko įrenginys (pavyzdžiui, VRV 5 lauko įrenginys), pasižymi greitu atsaku į besikeičiančius apkrovų poreikius ir mažomis eksploatavimo išlaidomis
  2. „Daikin“ (arba trečiosios šalies) AHU su DX („Direct eXpansion“) šilumokaičiu. DX šilumokaitis pakeičia vandens pagrindu veikiantį šilumokaitį. Visi kiti AHU elementai išlieka tokie patys
  3. Išsiplėtimo vožtuvo komplektas, reguliuojantis šaldymo medžiagos srautą (ir tiekimo galią) į AHU
  4. Valdymo blokas, reguliuojantis išsiplėtimo vožtuvo komplektą ir lauko įrenginio galią pagal valdiklio ir jutiklių / termistorių įvestį. Atsižvelgiant į valdymo tipą ir termistoriaus išdėstymą, reguliuoti galima per tiekimo ar grįžtamojo oro temperatūrą arba per garavimo / kondensacijos temperatūrą
  5. „Daikin“ arba DDC valdiklis, kuris, atsižvelgiant į valdiklį, leidžia subalansuoti paprastą integravimą ir atsako laiką į besikeičiančias apkrovas

Jei reikia daugiau informacijos, atsisiųskite toliau esantį lankstinuką.

Autorių teisėmis saugomos nuotraukos: Daikin Europe

Apie „Daikin“

Daikin Europe N.V.

„Daikin Europe N. V.“ yra pasaulinės grupės „Daikin Industries“ dukterinė įmonė ir pirmaujanti šildymo, vėsinimo, vėdinimo, oro valymo ir šaldymo (ŠVOK ir Š) technologijų tiekėja Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. „Daikin“ projektuoja, gamina ir rinkoje siūlo gausų įrenginių, techninės priežiūros paslaugų ir visiškai parengtų sprendimų gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams tikslams asortimentą. Šiuo metu „Daikin Europe“ dirba daugiau nei 13 700 darbuotojų daugiau nei 57 konsoliduotose dukterinėse įmonėse. Ji turi 14 gamyklų Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Turkijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Saudo Arabijos Karalystėje. „Daikin Europe“ grupės būstinė yra Ostendėje, Belgijoje. Įmonė buvo įkurta 1972 m., gamybą Europoje pradėjo 1973 m.

Apie „Daikin Industries Ltd.“

„Daikin Industries“ buvo įkurta 1924 m. Osakoje, Japonijoje. Pasaulinėje grupėje dirba daugiau nei 96 000 žmonių iš viso pasaulio ir yra šilumos siurblių ir oro kondicionavimo sistemų bei oro filtravimo rinkos lyderė. Tai vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris įmonės viduje kuria ir gamina šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo įrangą, taip pat šaldymo medžiagas. 2022 fiskaliniais metais (nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki 2023 m. kovo 31 d.) įmonės pardavimų apyvartą pasiekė 28,2 mlrd. eurų.

Media Contacts Daikin Europe N.V.

Sofie Sap – T.: +32 472 580482 E. paštas: sap.s@daikineurope.com

Daisuke Kakinaga – T.: +32 465 462321 E. paštas: kakinaga.d@bxl.daikineurope.com

Kontaktai žiniasklaidai dėl „Daikin Europe N.V.“ gaminių užklausos

Gill De Bruyne – T.: +32 486 523554 E. paštas: debruyne.g@daikineurope.com

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?