Skip to main content

Daikin Cloud Plus

„Daikin Cloud Plus“ yra debesų pagrindu veikiantis nuotolinio valdymo ir stebėjimo sprendimas, skirtas „Daikin“ komerciniams ŠVOK įrenginiams. „Daikin Cloud Plus“, naudodama patobulintą valdymo, stebėjimo ir nuspėjamosios logikos sistemą, leidžia realiu laiku teikti duomenis ir „Daikin“ specialistų pagalbą, kad padėtų jums nustatyti sąnaudų taupymo galimybes, padidinti įrangos tarnavimo laiką ir sumažinti netikėtų sutrikimų riziką.

„Daikin Cloud Plus“ privalumai

bg-image

Nuotolinis valdymas ir stebėjimas

Užsitikrinkite galimybę numatyti ir nuotoliniu būdu valdyti įvairius savo įrenginių vietos aspektus.

Vietos valdymas pagal aukštų planą

Vizualizuokite ir valdykite kiekvienos vietos išdėstymą ir infrastruktūrą, naudodami išsamius aukštų planus.

Daugiavietė prieiga

Centralizuokite kelių vietų kontrolę ir valdymą vieninga platforma.

Leidimais pagrįsta prieiga

Sukurkite segmentinę leidimų sistemą, kuri leidžia tiksliai nustatyti skirtingų naudotojų ir vaidmenų prieigos lygius.

bg-image

Energijos sunaudojimo tendencijos

Viską sužinokite apie energijos naudojimo tendencijas, taikydami realaus laiko duomenų analizę. Gaukite neįkainojamų įžvalgų apie savo ŠVOK sistemos našumą, išsamiai išanalizuodami naudojimo duomenis.

Energijos taupymas

Pasinaudokite išmaniosios automatikos galia, leidžiančia valdyti įvairias aplinkos sistemas.

Išlaidų taupymas

Darbinėms sąnaudoms tiesioginės įtakos turi efektyviai energiją naudojančių strategijų įgyvendinimas ir įžvalgų iš duomenimis pagrįstų sprendimų sudarymas.

Neutralumas dėl anglies dioksido

Aktyviai stebėdami ir valdydami energijos sąnaudas, atliekate svarbų vaidmenį dėl anglies dvideginio emisijų mažinimo.

bg-image

Supaprastinti pažangiosios technologijos valdikliai

Periferinių valdiklių asortimentas įgyvendina bet kokio sudėtingumo lygio poreikius – nuo paprastų nustatymų iki sudėtingų konfigūracijų.

Įvairios sąsajos

Naudokitės įvairių sąsajų, pritaikytų pagal jūsų pageidavimus, patogumais.

Pažangusis saugumas

Pirmenybę teikite savo sistemų ir duomenų apsaugai naudodami pažangiausias saugumo priemones.

bg-image

Riboja kontrolės poreikį įrenginių vietoje

Naudojant nuotolinio valdymo galimybes, akivaizdžiai sumažės poreikis nuolat būti įrenginių vietoje.

Mažiau reikia prastovų ir inžinierių pagalbos

Nuotolinio valdymo galimybės suteikia jums galimybę greitai išspręsti iškilusias problemas, sumažinti prastovų laiką ir rečiau reikia inžinierių pagalbos dėl kiekvieno smulkaus sutrikimo.

Optimizuota techninė priežiūra

Duomenimis pagrįstos įžvalgos, gautos nuotolinio stebėjimo būdu, gali padėti optimizuoti techninę priežiūrą. Analizuodami tendencijas ir našumo duomenis nuotoliniu būdu, galite efektyviau planuoti techninės priežiūros veiklą.

Savybės

Nuotolinis valdymas, poreikio kontrolė ir planavimas

Kontroliuokite ir stebėkite savo pastatų klimatą bet kuriuo metu ir bet kur. Galima reguliuoti per interneto naršyklę savo įrenginių parametrus, įskaitant temperatūros nustatytąsias vertes, ventiliatoriaus greitį, šildymo arba vėsinimo režimus ir daug daugiau.

Poreikio kontrolė sumažina maksimalias sąnaudas su minimaliu poveikiu komfortui, nuspėdama būsimus poreikius ir atitinkamai koreguodama įrenginių darbinę galią.

Tvarkaraščiai saugomi valdiklyje, todėl įrenginiai veikia taip, kaip numatyta, kad ir koks interneto ryšys.

Energijos stebėjimas

Susikurkite išsamią vizualizaciją ir eksportuokite savo pastatų energijos duomenis. Sudaromi išsamūs grafikai, palyginimai ir vizualizacijos, padedančios įvertinti našumą ir galimus patobulinimus, siekiant mažiau eikvoti energiją ir sumažinti energijos sąnaudas. Be išsamių ŠVOK sistemų energijos duomenų dar galima naudotis išoriniais skaitikliais, leidžiančiais išmatuoti apšvietimo ir vandens sistemų sąnaudas.

Vidinis fiksavimas

Galima integruoti išmaniąsias taisykles, leidžiančias optimizuoti jūsų įrenginių veikimą, nustatant konkrečius veiksnius ir planuojant būtinus veiksmus, šioms sąlygoms susidarius. Taikant principą „jei taip, tada“, galima optimizuoti tiek naudotojų komfortą, tiek įrenginių efektyvumą. Pavyzdžiui, gali būti tokia taisyklė: „Jei langas atidarytas, po 5 minučių išjungti oro kondicionierių“.

bg-image

Energijos sunaudojimo paskirstymas

Proporcingas energijos sunaudojimo paskirstymas leidžia apskaičiuoti tam tikrų pastato vietų sąnaudas. Pavyzdžiui, galite apskaičiuoti, kiek elektros energijos nuomininkas sunaudoja tam tikrame aukšte. Šiai funkcijai reikalingi elektros energijos skaitikliai.

Nuotolinės įrangos nustatymai

Galima nuotoliniu būdu reguliuoti lauko įrenginių nustatymus. Tai leidžia technikams ir statybų vykdytojams iš toli reguliuoti, konfigūruoti ir stebėti lauko įrenginius, dėl ko reikia rečiau būti vietoje, sutaupoma laiko ir sumažėja išlaidos, susijusios su kelionėmis, darbu ir technine priežiūra, didinant efektyvumą ir bendrąjį našumą.

Įrenginių vietos istorija

Sekite tvarkaraščių aktyvinimo įrenginius arba rankinius veiksmus, kurie buvo atlikti su įrenginiais ir įrenginių vietoje. Buvę įvykiai, pokyčiai ir korekcijos leidžia nustatyti tendencijas, įvertinti našumo patobulinimus ir sudaryti strategiją ateičiai. Remdamiesi istoriniais duomenimis, priimsite pagrįstus sprendimus, pritaikysite strategijas ir skatinsite nuolatinius patobulinimus, o tais leis nevaržomai gerinti ŠVOK valdymo metodą.

bg-image

Prognozavimas ir pranešimai el. paštu

Ankstyvieji gedimų prognozavimo algoritmai padeda išvengti didelių sutrikimų. Įrenginiu pagrįsta nuspėjamoji logika, remiantis pavojaus signalu ir operaciniais duomenimis, leidžia prevenciškai įvertinti, ar įrenginys gali susidurti su problemomis. Šiuo atveju bus generuojami prognozavimo loginiai pavojaus signalai, leidžiantys iš anksto įspėti ir užtikrinti sklandų darbą.

Prieiga prie operatyvinių duomenų

Lengvai stebėkite, analizuokite ir tiksliai nustatykite ŠVOK parametrus nuotoliniu būdu, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus, būdami bet kur. Prieiga prie operatyvinių duomenų, našumo metrikos ir energijos naudojimo realiuoju laiku leidžia koreguoti nustatymus, šalinti anomalijas ir išlaikyti maksimalų efektyvumą, tuo pačiu metu sumažinant fizinės intervencijos poreikį. Galima atsisiųsti operatyvinius duomenis tolesnei analizei ir periodinei ataskaitai.

Vidaus ir lauko įrenginių analizė

Analizuokite išsamias įžvalgas apie kiekvieno įrenginio našumą, energijos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Sklandžiai palyginkite įvairių įrenginių duomenis, tiksliai nurodydami trūkumus ir optimizuodami bendrą sistemos efektyvumą. Turėdami holistinį patalpų ir lauko įrenginių vaizdą, užtikrinsite neprilygstamą veiklos harmonijos ir energijos taupymo lygį.

bg-image

Daugiavietis valdymas

Susidarykite visų įrenginių vietų geografinį vaizdą su būsenų įspėjimais ir lyginamuoju indeksu ir palyginkite vietas viena su kita. Žemėlapio rodinyje galite gauti tiesioginę prieigą prie kiekvienos vietos, kad galėtumėte ją nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti. Rečiau teks lankytis įrenginių vietose ir gausite įžvalgų, kurios suteikia galimybių sumažinti veiklos išlaidas, išlaikant aukštą komforto lygį.

Pastato integravimas

Ne tik ŠVOK, bet ir kiti pastatų įrenginiai gali būti valdomi iš centrinės platformos. Pavyzdžiui, apšvietimo sistema gali būti įtraukta į tvarkaraščius ir integruota su fiksavimu, kad būtų vienas valdymo taškas ir optimizuotas jūsų pastatų energijos sąnaudų efektyvumas.

Pavojaus signalų istorija ir pranešimai el. paštu

Gaukite išsamią pavojaus signalų, susijusių su jūsų įrenginių vietomis, apžvalgą ir pavojaus signalų būseną realiuoju laiku. Gaukite pranešimus apie pavojaus signalus el. paštu su prieiga prie „Daikin Cloud Plus“ platformos pavojaus signalų duomenų.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?