Skip to main content

Švarus oras, nes mums tai rūpi

Pažadame, kad naudojant „Daikin“ oro valytuvus, jūsų oras bus švaresnis, sveikesnis ir gaivesnis.

Tinka veiksmingam oro valymui ir šalinimui

Virusai

Alergenai

Dulkių dalelės

Kvapai

Ištestavo

IPL

99,98 % koronaviruso pašalinama per 2,5 minutės*
Tai nustatė „Institut Pasteur de Lille“

„Daikin“ oro valytuvai pagal „Institut Pasteur de Lille“ laboratorijose atliktus tyrimus per 2,5 min. pašalina daugiau kaip 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E*. Šis virusas priklauso tai pačiai šeimai kaip ir SARS-CoV-2 – koronavirusas, sukėlęs COVID-19 pandemiją.

Įrenginiams taip pat buvo nustatytas 99,93 % veiksmingumas nuo H1N1 viruso po 2,5 min*.
H1N1 yra virusas, sukeliantis įprastą gripą.
Tai reiškia, kad „Daikin“ oro valytuvai yra papildoma priemonė kovojant su kvėpavimo takų ligomis. Mūsų kompaktiški savaiminio diegimo valytuvai, kurių veiksmingumas pasiekiamas derinant aukšto našumo elektrostatinį HEPA filtrą, sulaikantį virusus, su intensyvaus poveikio „Daikin“ patentuota „Flash Streamer“ technologija, pašalinančia virusus, gali akivaizdžiai sumažinti kvėpavimo virusų perdavimo riziką.

BAF (Britanijos fondas kovai prieš alergiją) pripažino, kad sistema veiksminga prieš alergenus

JK patvirtinimo antspaudas nuo alergijos nurodo, kad įrenginys veiksmingai sumažina mažų dalelių, kurias gali sudaryti alergenai, bakterijos ir virusai, kiekį.

Šio įrenginio / paslaugos patvirtintai alergijų nesukeliančiai kokybei sertifikatą išdavė Europos alergijos tyrimų fondo centras

Nepriklausoma specialistų taryba, kurią sudaro 15 pirmaujančių tarptautinių mokslininkų ir technikų, sukūrė kriterijus, kuriuos ECARF naudoja įvairių įrenginių grupėms įvertinti. Tai sudaro ribines vertes ir atmetimo kriterijus, dėl kurių alerginė reakcija yra labai mažai tikėtina. Kriterijai yra reguliariai atnaujinami, kad jie atspindėtų naujausius mokslinius atradimus. Įrenginys pažymimas antspaudu, kai auditais arba tyrimais įrodoma, kad laikomasi kriterijų. „Daikin“ oro valytuvai išlaikė šiuos bandymus, todėl juos galima laikyti saugančiais nuo alergijų. ​

*„Daikin“ įrenginys MCK55WVM (komercinis pavadinimas MCK55W), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, laboratorinėmis sąlygomis pašalina 99,996 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m3 tūriu, neatnaujinant oro). Žmogaus koronavirusas HCoV-229E skiriasi nuo viruso, sukėlusio COVID-19, SARS-CoV-2, bet priklauso tai pačiai koronavirusų šeimai. „Daikin“ įrenginys MC55WVM (komercinis pavadinimas MC55W/VB), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, laboratorinėmis sąlygomis pašalina 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 1,4 m3 tūriu, neatnaujinant oro). Žmogaus koronavirusas HCoV-229E skiriasi nuo viruso, sukėlusio COVID-19, SARS-CoV-2, bet priklauso tai pačiai koronavirusų šeimai. „Daikin“ įrenginys MCK55WVM (komercinis pavadinimas MCK55W), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, laboratorinėmis sąlygomis pašalina 99,986 % A gripo H1N1 potipio virusą per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m3 tūriu, neatnaujinant oro). „Daikin“ įrenginys MC55WVM (komercinis pavadinimas MC55W/VB), kurį išbandė „Institut Pasteur de Lille“, laboratorinėmis sąlygomis pašalina 99,93 % A gripo H1N1 potipio virusą per 2,5 min. veikimo laiko „turbo“ greičiu (oro nepraleidžianti kamera su vidiniu 0,47 m3 tūriu, neatnaujinant oro).

Nėra techninės priežiūros išlaidų ne mažiau kaip 10 metų

Nereikia keisti filtrų per pirmuosius 10 metų nuo įrenginio įsigijimo, todėl nesusidaro papildomų išlaidų už įprastų filtrų keitimą.

Vienų iš tyliausių oro valytuvų asortimentas Europos rinkoje

Mūsų oro valytuvų veikimo garsas prilygsta šnabždesiui (garso slėgio lygis: 19 dBA), todėl aprūpins jus gaiviu oru, jums to net nepastebint.

Kompaktiška ir naši

Nors mažo dydžio, bet puikiai tinka labai dideliems paviršiams.

Pora su kūdikiu

Kvėpuokite švariu ir sveiku oru

„Daikin“ oro filtrai šalindami iš oro dulkes ir žiedadulkes mažina astmos ir alergijos simptomus, o šalindami ore esančias bakterijas ir virusus leidžia pasijusti sveikesniais.

Mama ir dukra namie

Drėgmė yra esminis kriterijus sveikai odai

Plonas drėkinamasis oro filtro vandens bakas sudrėkina orą, kai jis yra per sausas, todėl jums nereikės imtis priemonių dėl išsausėjusių rankų arba atsibusti dėl dirginančios gerklės.

Tėvas ir vaikas ant sofos

Esminis sveikatos kriterijus – gaivus patalpų oras

„Allergy UK“ duomenimis žmonės šiais laikais patalpose praleidžia vidutiniškai 90 % savo laiko. Taigi gera patalpų oro kokybė yra būtina jūsų sveikatai.

Gaivus patalpų oras yra ypač svarbus tokioms pažeidžiamoms grupėms kaip labai jauniems ir labai seniems žmonėms, taip pat kenčiantiems nuo kvėpavimo takų ligų ir alergijų.

bg-image

Tegul oras kvepia gaiviai

Mūsų oro valytuvai kontroliuoja kvapus, todėl jūsų namai kvepės gaiva ir švara. „Daikin“ oro valytuvai yra pritaikyti kovoti su žalingomis dalelėmis, taip pat dulkėmis, kvapais, bakterijomis, naminių gyvūnėlių plaukais, pelėsiais, žiedadulkėmis, erkutėmis ir kitais alergenais, todėl patalpų oras bus švarus ir sveikas.

Žiūrėti oro valytuvus

 • „Streamer“ technologijos oro valytuvas MC30Y

  MC30Y oro valytuvas išfiltruoja ore esančias daleles, kurios dažnai sveikatai kelia pavojų. Kompaktiška ir naši įranga, pritaikyta iki 46 m².

 • „Streamer“ technologijos oro valytuvas MC55W

  Mūsų srautinė technologija išfiltruoja ore esančias daleles, kurios dažnai sveikatai kelia pavojų.

 • „Ururu“ oro valytuvas su „Streamer MCK55W“

  „Daikin Ururu“ oro valytuvai MCK55W valo ir drėkina jūsų namų orą. Tiesiog kartais pripildykite 2,7 l rezervuarą ir jis drėkins jūsų patalpą maksimaliu 500 ml/h greičiu.

 • „Ururu“ oro valytuvas su „Streamer MCK70YV“

  „Daikin Ururu“ oro valytuvai MCK70YV valo ir drėkina jūsų namų orą. Drėkins jūsų patalpą maksimaliu 650 ml/h greičiu, todėl tobulai tinka didesniam paviršiaus plotui.

DUK

Oras, kuriuo kvėpuojame namuose arba kitose patalpose, yra iki 5 kartų labiau užterštas nei lauko oras. „Daikin“ oro valytuvai unikaliu „sulaikymo ir išvalymo“ metodu sulaiko ir pašalina teršalus, sumažindami patalpų taršą ir pagerindami oro kokybę jūsų namuose, biure, parduotuvėje ir t. t.​

„Daikin“ oro valytuvai padeda kvėpuoti švariu oru, iš esmės sumažindami virusų, smulkiųjų dulkių ir alergenų kiekį. „Daikin“ oro valytuvai pagal „Institut Pasteur de Lille“ laboratorijose atliktus tyrimus per 2,5 min. pašalina bent 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E. Šis virusas priklauso tai pačiai šeimai kaip ir SARS-CoV-2 – koronavirusas, sukėlęs COVID-19 pandemiją. Taip pat „Daikin“ oro valytuvai padeda išvengti alergijų, kaip, pavyzdžiui, nustatė žinomas Britanijos kovos prieš alergiją fondas. „Daikin“ oro valytuvų kvapus šalinantis filtras sėkmingai sulaiko ir sugeria kvapus ten, kur to reikia.

„Daikin“ oro valytuve yra sumontuota pažangi filtrų sistema, kuri sulaiko virusus, bakterijas ir alergenus, o patentuota „Streamer“ technologija juos pašalina, todėl patalpų oras ir oro valytuvų filtrai yra švarūs. Pirminis filtras sulaiko didesnes daleles, neišleisdamas jų iš vidaus. „Daikin“ HEPA filtras elektrostatiniu principu sugaudo teršalus, neužkimšdamas tinklelio, o tai reiškia, kad jo nereikės keisti 10 metų. Kvapus pašalinantis filtras sulaiko ir sugeria kvapus, dėl kurių jis nėra prisotinamas, priešingai nei su tradiciniais aktyviosios anglies filtrais. Galiausiai, drėkintuvo filtras (tik „Daikin“ oro valytuvo modelis su drėkintuvu) sunaikina bakterijas vandens bake dvigubo sluoksnio filtru su sidabro jonų kasete. ​

Taip, „Daikin“ oro valytuvas buvo išbandytas ir sertifikuotas prestižiniame ECARF institute kaip idealus įrenginys alergiškiems žmonėms. Be to, „Daikin“ oro valytuvą BAF (Britanijos fondas kovai prieš alergiją) taip pat pripažino veiksmingu. Šis antspaudas nurodo, kad įrenginys veiksmingai sumažina mažų dalelių, kurias gali sudaryti alergenai, bakterijos ir virusai, kiekį.

Ne, „Daikin“ oro valytuvų asortimentas yra vertinamas kaip vienas tyliausių rinkoje. Įrenginių veikimas tyliojo darbo režimu prilygsta šnabždesiui, todėl jus aprūpins gaiviu oro, jums to net nepastebint. ​

Per pirmuosius 10 metų nuo įsigijimo, priešingai nei su kitais prekių ženklais, yra nebūtina keisti „Daikin“ oro valytuvo filtro. Metų metais aprūpins jus švariu oru be jokių rūpesčių.

Dėl kompaktiško dizaino galite lengvai paimti ir perkelti oro valytuvą į kitą vietą. Blogas kvapas virtuvėje? Nuneškite ten oro valytuvą ir tegul jis užsiima stebuklais. Palikote atidarytą langą per žiedadulkių sezoną? Atgabenkite oro valytuvą ir atsikratykite šių teršalų per kelias minutes.

Žinoma, kad yra. Peržvelkite mūsų įvairius oro valytuvų asortimentus, kurie visi yra pritaikyti skirtingo taikomojo ploto patalpai.

Kaip mūsų oro valytuvai užtikrina šiuos privalumus?

„Daikin“ unikaliu „sulaikymo ir išvalymo“ metodu suskaido žalingas medžiagas 3 etapais

1. Galingas įsiurbimas

Įsiurbia orą didelėje teritorijoje 3 kryptimis.

Galingo įsiurbimo iliustracija

2. Veiksmingai pašalina nešvarumus

Veiksmingai sulaiko dulkes ir nešvarumus elektrostatiniu HEPA filtru.

Elektrostatinis HEPA filtras

3. Skaidymas

Naudojama „Daikin Streamer“ technologija, kuri oksidacijos principu suskaido kenksmingas filtro sulaikytas medžiagas.*

Streamer

*Medžiagos, įskaitant virusus1, bakterijas2, žiedadulkes3, pelėsių sporas4

Drėkinimo funkcijos iliustracija

Galingas drėkinimas, apsaugantis nuo oro sausumo ir virusų

 • Apsaugo odą, gerklę ir šnerves nuo išsausėjimo.
 • Apsaugo nuo virusų, nes išlaikoma tinkama patalpos drėgmė.
 • Užtikrina patogų patalpos drėgmės lygį (santykinė drėgmė 40–60 %)
 • „Streamer“ pašalinami bakterijas nuo drėkinančiojo filtro.

Aukšto našumo HEPA filtras, sulaikantis smulkias dulkių daleles

Pašalina 99 % dalelių, kurių dydis nuo 0,1 μm iki 2,5 μm

Filtras veiksmingai sulaiko dulkes, naudodamas elektrostatines jėgas. Jis neužsikemša, lyginant su neelektrostatiniais HEPA filtrais, kurie sulaiko daleles tik dėl akyto tinklelio.

Elektrostatinis krūvis

Elektrostatinis HEPA filtras

Pašalina 99,97 % smulkiųjų dalelių, nes 0,3 μm pluoštinis filtras yra įkrautas statine elektros srove, leidžiančia veiksmingai sulaikyti daleles. Retai užsikemša, todėl slėgio sumažėjimas nereikšmingas.

Dėl to per filtrą gali pratekėti didesnis oro kiekis.

IR

Filtras gali išvalyti didesnį oro kiekį!

Elektrostatiškai neutralus

Neelektrostatinis filtras

Kadangi sulaiko daleles, kurios nulemiamos tinklelio dydžio, tinklelis būtinai turi būti kuo smulkesnis, dėl ko jis lengvai užsikemša ir patiriami dideli slėgio nuostoliai.

Pastaba
1. Testavimo organizacija: Kitasato aplinkosaugos mokslų tyrimų centras; bandymo rezultatų sertifikatas 21_0026 (išdavė ta pati organizacija); eksperimentų rezultatas: Po 1 valandos pašalina 99,9 % A-H1N1 viruso.
2. Testavimo organizacija: Japonijos maisto tyrimų laboratorijos. Testavimo numeris: 15044988001-0201. Bandymo metodas: pritvirtinta bandomoji dalis, kuriai ant dulkių surinkimo filtro, sumontuoto oro filtravimo sistemoje, užpilama bakterijų skysčio ir tokia sistema naudojama 25 m³ testavimo vietoje. Po penkių valandų gyvos bakterijos suskaičiuojamos. Testavimo rezultatai: per penkias valandas sumažėja daugiau nei 99 %. Testuojamas įrenginys: testuota su MCK55S (japonų modelis), kuris atitinka MCK55W seriją (turborežimą).
3. Srautinio išmetimo sistema buvo nukreipiami įvairūs alergenai, buvo stebima, kaip alergenų baltymai suyra, naudojant ELISA metodą, kataforezę arba elektroninį mikroskopą (jungtiniai tyrimai su Vakajamos medicininiu universitetu). Testavimo pavyzdys: japoniškojo kedro žiedadulkės Cryj-1; testavimo rezultatas: suskaidoma 99,6 % arba daugiau ir pašalinama per 2 valandas.
4. Testavimo organizacija: Japonijos maisto tyrimų laboratorijos. Testavimo numeris: 204041635-001. Testavimo rezultatai: suskaidoma 99,9 % pelėsių (Cladosporium) sporų arba daugiau ir pašalinama per 24 valandas.

Kompaktiškas, efektyvus ir tylus, nes naudojama novatoriška struktūra

Oro filtro struktūros iliustracija

„Daikin“ oro valytuvuose naudojama „Streamer​“ technologija

bg-image

Patalpų oro kokybė – patirtis su „Daikin“

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?