Skip to main content

Visos ŠVOK sistemos maisto perdirbimo gamyklai tiekimas

„Daikin“ neseniai įrengė visą ŠVOK sistemą, kuriai Vengrijos maisto perdirbimo gamykloje patikėti vėsinimo darbai. Galutinis naudotojas užsiima papildų verslu, gamindamas augalinius papildus, įskaitant veganams skirtus baltymus.

Sumontuoti įrenginiai

2x stoginiai įrenginiai

2x R-32 sraigtiniai aušintuvai

9x „Split-Sky-Air“ lauko įrenginiai

Bendra vėsinimo galia: 800 kW vėsinimo

oro srautas: 24 000 m³/h

Apie projektą

Maisto perdirbimo gamykloje naudojama pažangi technologija, kuri leidžia optimaliai naudoti augalines žaliavas, gaminti funkcinių baltymų sudėtines dalis ir realizuoti aukštos kokybės veganiškus ir vegetariškus maisto produktus. Naudojamas sėkmingai sukurtas ir užpatentuotas procesas, skirtas holistiniam saulėgrąžų sėklų apdorojimui, kuriam reikalingos novatoriškos technologijos ir ŠVOK sistema, leidžianti tai atlikti.

„Daikin“ ŠVOK sistema naudojama nerūdijančio plieno vamzdžių, rezervuarų ir komponentų procesiniam aušinimui, taip pat aušinimo skysčio paskirstymui patalpose ir sandėliuose.

Daugiau apie projektą, sprendimą ir įrenginį

Šiam projektui itin svarbu buvo aplinkos tvarumas, patikimumas ir energijos naudojimo veiksmingumas. Tvarumas buvo sprendžiamas naudojant „Daikin Bluevolution“ asortimento aušintuvus, kuriems naudojamas R-32 šaldymo skystis, užtikrinantis mažas CO2 tiesiogines ir netiesiogines emisijas ir leidžiantis regeneruoti.

Išsamiau apie R-32 ir šaldymo skysčio regeneraciją skaitykite čia

Patikimumą garantuoja ilgametė „Daikin“ patirtis R-32 technologijų srityje ir neprilygstamas įrengimų skaičius visame pasaulyje.

Pats įdomiausias aspektas – energijos naudojimo veiksmingumas.

„Daikin“ įgyvendino gamyklos energijos suvartojimo veiksmingumo poreikius, naudodama natūralią aušinimo be cirkuliacijos priemonę, kuri išjungia aušintuvų kompresorius, kai lauko temperatūra yra žema. Naudojama žema lauko temperatūra, kuri atšaldo vandenį ir sutaupo energiją.

„Daikin“ natūralios cirkuliacijos įranga yra be glikolio vandeninėje dalyje, todėl sumažėja techninės priežiūros reikalavimai ir išvengiama užteršimo rizikos dėl procesinio aušinimo darbų. Galutiniam naudotojui buvo labai svarbu, kad ŠVOK sistema būtų tiek apsaugota nuo galimo užteršimo, tiek ir veiksminga.

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?