Skip to main content

Istorinis viešbutis pasirenka tvarią renovaciją su „L∞P by Daikin“ šilumos siurbliais

„Las Arena“, Valensija

Kai kalbama apie naudojamų VRV sistemų atnaujinimą, siekiant sumažinti techninės priežiūros išlaidas ir papildomai pagerinti komforto kontrolę, svarbiausias dienotvarkės tikslas – pasirinkti pakaitinę įrangą su mažesnėmis CO2 emisijomis.

Penkių žvaigždučių išskirtinės architektūros viešbutis „Balneirio Las Arenas“, įkurtas Valensijos „Playa de Las Arenas“ paplūdimyje, duris atvėrė nuo 1898 m. Dėmesys orientuojamas į galimybę suteikti svečiams ir lankytojams prabangos ir komforto.

Taip pat pagrindinis viešbučio etosas – rūpinimasis aplinka. Kai kalbama apie naudojamų VRV sistemų atnaujinimą, siekiant sumažinti techninės priežiūros išlaidas ir papildomai pagerinti komforto kontrolę, svarbiausias dienotvarkės tikslas – pasirinkti pakaitinę įrangą su mažesnėmis CO2 emisijomis.

Viešbutyje, kuriame jau bendradarbiauta su „Daikin“, nusprendė pakeisti esamus šilumos siurblius „L∞ P by Daikin“ VRV šilumos siurbliais, atsižvelgiant į tai, kad pagrindiniai renovacijos tikslai buvo tvarumas ir eksploatavimo sąnaudų mažinimas.

Viešbučio savininkas pasirinko VRV šilumos siurblius su šilumos atkūrimu, kur šiluma, išgauta iš patalpų, kuriose reikia vėsinimo, pakartotinai kitur naudojama šildyti vėsesnes patalpas, todėl galima akivaizdžiai sutaupyti. 

 

 

Darbai pagal biudžetą ir laiku

Projektas, kuris iš pradžių suplanuotas kaip dvejų metų programa, kad kuo mažiau trukdytų svečiams, buvo baigtas per rekordinius šešis mėnesius, pasinaudojant viešbučio uždarymu dėl Covid-19 pandemijos.

„Darbų greitis, kai bendradarbiaujama su „Daikin“, užtikrino, kad visa renovacija būtų atlikta pagal nustatytą tvarkaraštį.“

Pakomentavo Jesus Perezas, oro kondicionavimo įrangos montuotojas pagal modernizavimo programą. 

Iš viso buvo pakeisti 88 lauko įrenginiai, paliekant 485 esamus patalpų įrenginius, kas suteikė privalumų, nes leido sutaupyti ir reikšmingai sutrumpinti projekto laiką.

Vykdant darbus, reikėjo konvertuoti esamą dviejų vamzdžių sistemą į trijų vamzdžių konfigūraciją ir išplėsti sistemą, sumontuojant vidinius įrenginius, kad vestibiulio zonos būtų patogesnės. 

bg-image

„Pasiekėme savo tikslą, kurį sudaro efektyvi klimato kontrolė su aukščiausios kokybės prekės ženklu, leidžiančiu užtikrinti komfortą ir patalpų oro kokybę, kurios mūsų klientai nusipelno, nekalbant apie tvarumą ir pagarbą aplinkai – pagrindinė mūsų viešbučių vertybė.“ 

Carlos Boga, „Hotel Balneario Las Arenas“ direktorius 

Projekto reikalavimai

Oro kondicionavimas
Oro užuolaida
Oro valymas
Valdymas
Šildymas
Karštas vanduo
Šaldymas
Vėdinimas

Montavimo metai

2022

Sumontuotos sistemos

  • Pakeisti 88 lauko įrenginiai, įskaitant 22 naujas VRV šilumos atkūrimo sistemas
  • 60 paskirstymo dėžių – pakeistos iš 2 vamzdžių į 3 vamzdžių sistemą
  • 24 vidaus įrenginiai, aptarnaujantys vestibiulius

Komfortas pagal poreikį 

Šilumos atkūrimo sistema viešbučio renginių ir konferencijų salių svečiams ir naudotojams suteikia maksimalų komfortą.

Atskiros temperatūros zonos leidžia kiekvieną kambarį valdyti atskirai, pritaikant komforto sąlygas pagal asmenį arba veiklos pobūdį. Sumontuota „Daikin‘s intelligent Touch Manager mini BMS“ sistema, prijungiant ją prie debesijos, kaip renovacijos darbų dalis. Tai leidžia viešbučio valdytojams nuotoliniu būdu užtikrinti komforto lygį, tuo pačiu metu visiškai kontroliuojant energijos naudojimo optimizavimą.

 

L∞P by Daikin

Šis projektas yra „L∞P by Daikin“ filosofijos pavyzdys, kuriuo naudojami prieinami resursai atsakingai ir taupiai. 

Šiame projekte žiedinė ekonomika įgyvendinama dviem lygmenimis. Visų pirma, vario vamzdynai ir vidaus įrenginiai buvo palikti iš pirminės sistemos, akivaizdžiai sutaupant išteklius ir projekto laiką. Visų antra, naujieji „LOOP by Daikin“ VRV šilumos siurbliai pakartotinai naudoja šaldymo medžiagą, kuri paimama po 

Palikti 485 esami patalpų įrenginiai, kas leido sumažinti išlaidas ir gerokai sutrumpinti projekto laiką.

sistemų eksploatacijos nutraukimo. Šaldymo medžiaga yra regeneruota, o tai reiškia, kad ji yra atkuriama kokybiniu būdu, kad būtų tokios pat kokybės kaip nauja šaldymo medžiaga, bet skirtumas tik toks, kad jai nenaudojami Žemės ištekliai. 

Didelio masto renovacija, atlikta „Hotel Balneario Las Arenas“, parodo, kaip šiuolaikinės technologijos gali padėti sumažinti pastatų išskiriamas anglies emisijas ir greitai bei pigiai sumažinti sąskaitas už energiją, paprasčiausiai pakeitus lauko įrenginius. 

Viešbutis toliau tęsią veiklą daug tvaresniu ir efektyvesniu būdu, tausodamas aplinką, mažindamas išlaidas ir papildomai gerindamas komfortą. 

Planavimas

Naujieji VRV įrenginiai užtikrina nepriklausomą svečių miegamųjų ir konferencijų salių klimato kontrolę, suteikdami svečiams maksimalų komfortą. 

Bendrosios paskirties pastatas

Debesijos sąsaja suteikia viešbučio valdytojams visišką energijos sąnaudų optimizavimo kontrolę. 

Pastatų kompleksas

„L∞P by Daikin“ VRV šilumos siurbliai su šilumos atgavimu, kurie sumontuoti ant stogo, sumažina viešbučio anglies emisijas ir priežiūros išlaidas. 

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?