Skip to main content

„Prezzemolo & Vitale“ – Palermas

Kad būtų galima laikyti produktus žemoje ir vidutinėje temperatūroje ir kondicionuoti orą istoriniame Palermo centre atidarytoje „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvėje, sumontuota sistema, kurią sudaro „Daikin Zeas“ ir VRV įrenginiai.

Aukščiausios kokybės maisto parduotuvė, kurios šaldytuvus sudaro „Daikin Zeas“ sistema.

Paskutiniu metu istoriniame Palermo centre atidaryta nauja „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvė, kurios tikslas – patenkinti klientai dėl puikių produktų ir dėmesingo bei profesionalaus aptarnavimo. „Prezzemolo & Vitale“ maisto parduotuvės yra apgalvotos iki mažiausių detalių, todėl sukuriama aplinka, kuri yra patogi, gerai žinoma ir tuo pačiu metu tiek funkcionali, kad būtų galima priimti klientus, kuriems svarbi kokybė, etika ir meilė maistui.

Taip pat kiekviena „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvė yra kruopščiai suplanuota, kad kiekvienas produktas būtų kuo geriau pristatytas ir kad pirkti būtų kuo patogiau. Kad būtų patenkinti šie poreikiai, pasirinkta „Daikin Zeas“ sistema, galinti užtikrinti tinkamą akustikos ir klimato komfortą, taip pat galinti 24 val. per parą šaldyti atviras ir uždaras šaldymo spintas ir vitrinas, išsiskirdama trimis veiksniais: inverterio technologija, itin aukštu įrenginių kompaktiškumu ir mažu triukšmo lygiu.

Įranga, skirta akustiniam komfortui ir patalpos poreikiams

Šaldymo kondensacijos įrenginiai yra šaldymo sistemų, skirtų bet kurio tipo parduotuvei, prekybos centrui, restoranui, viešbučiui arba maisto gamybos objektui, pagrindas. Deja, kaip dažnai būna miestų centruose, „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvei taip pat kelti tam tikri apribojimai, susiję su erdve, kuri turi būti skirta šaldymo sistemos lauko įrenginiams, naudojamoms šaldymo patalpoms ir šaldymo spintoms bei oro kondicionavimo sistemai.

„Daikin Zeas“ sistema, kurią sudaro itin kompaktiški kondensaciniai įrenginiai, tinkamai išdėstyti ant mažos platformos virš pastato vidinio kiemo, buvo pasirinkta kaip sprendimas, kuris geriausiai atitiktų Palermo maisto parduotuvės poreikius. Kartu su dviem „Zeas“ įrenginiais buvo sumontuota VRV sistema, skirta patalpų kasečių įrenginiams su 4 krypčių pūtimu, kad maisto parduotuvės interjere atliktų oro kondicionavimą.

„Daikin“ sukūrė vidutinės ir žemos temperatūros kondensavimo įrenginius, kurie užtikrina temperatūrą nuo +10 °C iki -45 °C. Jie gaminami pagal pramoninį dizainą, panašų į „Daikin“ VRV įrenginių, kurie yra gausiai naudojami oro kondicionavimo paslaugų sektoriuje, kaip tai nutiko „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvėje. Taip pat „Zeas“ sistemoje šaldymui taikomas VRV (kintamojo šaltnešio tūrio) principas su inverterio technologija, o jos privalumą sudaro tai, kad sistema reaguoja daug greičiau į apkrovos pokyčius nei tradicinės sistemos, nesumažindama efektyvumo. Dėl to sistema ypač tinka, kai reikia išlaikyti tinkamą atvirų ir uždarų šaldymo spintų su vitrina temperatūrą, kuriai didelę įtaką daro aplinkos sąlygos, nulemtos dažnai atidaromų ir (arba) uždaromų durų, o jei yra šaldymo patalpų, kuriose prekės dažnai keičiasi, nulemia dideli šilumos apkrovos pokyčiai. Galiausiai, dėl itin žemo „Daikin Zeas“ sistemų triukšmo lygio jas galima montuoti visų dydžių maisto parduotuvėse, nes sistemose įrengiami kompresoriai su aukštos klasės garso izoliacija, kuriose dėl inverterio kontrolės ventiliatoriaus greitis būna tik toks, kad jo užtektų patenkinti vėsinimo poreikius. Galima reguliuoti garso lygį pagal aplinkos apsaugos reikalavimus arba paros laiką. Pavyzdžiui, naktį galima sumažinti didžiausią ventiliatoriaus greitį, kad būtų mažiau triukšmo, nors šaldymo pajėgumo sumažėjimas išliks nežymus. Ventiliatoriai yra su mentėmis ir grotelėmis, specialiai suprojektuotomis sumažinti turbulenciją ir triukšmą.

Aukštas tvarios veiklos energijos naudojimo efektyvumas

Tylių ir veiksmingų oro kondicionavimo ir šaldymo sistemų naudojimas atitiko „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvės savininkų poreikius, taip pat tai vertinant ekonominės naudos požiūriu, nes „Zeas“ sistemos gali užtikrinti, kad energijos būtų sutaupyta nuo 30 % iki 50 %, lyginant su įjungimo / išjungimo sistemos sąnaudomis. Dėl ventiliatoriams naudojamos nuolatinės srovės inverterio sraigto technologijos ir lauko įrenginių kompresorių galima reikšmingai sumažinti sąnaudas, lyginant su tradiciniais įrenginiais, ir šaldymo spintose užtikrinti maksimalią kintamų apkrovų kontrolę. Dėl „Economizer“ funkcijos „Daikin“ šaldymo sistemų energijos sunaudojimas yra optimalus, nes ji padidina garintuvo galią, sunaudodama mažiau energijos; tai pasiekiama, taupant energiją, kai išleidimo temperatūra mažėja, ir naudojantis kompresoriaus privalumais. Dėl lauko temperatūros ir kondensacijos įrenginio apkrovos sumažėjimo automatiškai keisis inverterio kompresoriaus ir ventiliatoriaus greitis bei kondensacijos temperatūra.

Pavyzdžiui, „Zeas“ įrenginiuose galima padidinti sukonfigūruotą garavimo temperatūrą išoriniu signalu. Kad nakties režimu produktai nebūtų per daug užšaldomi, galima padidinti „Zeas“ įrenginių garavimo temperatūrą iki ne daugiau kaip 3 °C virš nustatytos temperatūros. Tokiu būdu „Zeas“ įrenginiais galima sumažinti produktų temperatūrą iki jų reikiamos laikymo temperatūros, didinant šaldymo apkrovą tik tuo laikotarpiu, kai reikia vėsinimo. Pasiekus pageidaujamą temperatūrą, sumažės apkrova ir energijos suvartojimas.

Išvados

Aukšto efektyvumo „Daikin Zeas“ inverterio technologijos sistemos yra ekonomiškiausia maisto parduotuvių įranga, nes ji pasižymi pažangiausia šaldymo technologija, užtikrinančia visišką patikimumą ir pavaldumą, yra mažiausių matmenų, lengvai sumontuojama ir su maksimaliu energijos efektyvumu, kuri išskiria mažiau CO2 ir kurios eksploatavimas yra pigesnis. Dėl išskirtinio kondensacijos įrenginių tylumo „Daikin Zeas“ sistemą galima montuoti bet kur, net ir miesto centre.

Pokalbis su pagrindiniais žmonėmis

Giusi Vitale, „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvės savininkas

Kokiomis savybėmis pasižymi jūsų neseniai atidaryta parduotuvė?

„Mūsų įmonė užsiima mažmenine prekyba. Turime prekybos centrų, kuriuose parduodame puikius tradicinius, ekologiškus, vietinius produktus. Atidarius šią parduotuvę, atsirado būtinybė pritaikyti tinkamą sistemą, nes, be tvarumo ir mažų sąnaudų užtikrinimo, turėjome išspręsti problemą dėl erdvės trūkumo. Esame pačiame istoriniame Palermo centre, kurį saugo institucijos, pėsčiųjų zonoje, todėl galite įsivaizduoti, kaip sudėtinga įrengti šiuos įrenginius pastato išorėje. Autorizuotas „Daikin“ paslaugų centras pasiūlė mums sprendimą, pagal kurį reikėjo sumontuoti šią sistemą. Pasitikėjome „Daikin“ patirtimi, nes manau, kad labai svarbu pasirinkti sistemos gamintoją, kuris taip pat galėtų užtikrinti tinkamą aptarnavimą po pardavimo.“

Giuseppe Rubino, V.R.C. savininkas Cold S.r.l. of Palermo

Kokie yra „Daikin“ šaldymo sistemų naudojimo privalumai?

„Šaldymo sistemai naudojami du „Zeas“ įrenginiai, kurie leidžia atskirti dvi šaldymo sistemas ir apriboti lauko įrenginių dydį. Svarbiausias reikalavimas buvo tas, kad naudojamos sistemos turėjo būti tokios galingos, jog atitiktų visos parduotuvės šaldymo poreikius. Sistema taip pat turėjo pasižymėti tokiomis savybėmis kaip mažas triukšmo lygis ir galimybė įmontuoti lauko įrenginius net ir mažose erdvėse, kurios yra būdingos miestų centruose įkurtoms mažmeninės prekybos parduotuvėms. Dėl šių priežasčių pasirinkus „Daikin“, jų „Zeas“ įrenginiai leido mums įgyvendinti maisto šaldymo ir oro kondicionavimo poreikius, nes jų dizainas ir matmenys yra panašūs į VRV įrenginių. Tobulai tiko šiai paskirčiai. Taip pat sistema dėl kompresoriams ir ventiliatoriams naudojamos inverterio technologijos išsiskiria mažu triukšmo lygiu.“

Informaciniai duomenys – „Prezzemolo & Vitale“ parduotuvė

▪ Sistemos tipas: „Daikin Zeas“ šaldymo sistema ir „Daikin VRV“ oro kondicionavimo sistema, prijungta prie 4 išpūtimo krypčių kasetinių įrenginių

▪ Vieta: Palermas

▪ Sistemos sumontavimas: Giuseppe Rubino, V.R.C. Cold S.r.l. of Palermo

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?