Skip to main content

Suskaido ir pašalina Moraxella bakterijas, kurios skleidžia drėgnų skalbinių kvapą

Yra žinoma, kad bakterijos, skleidžiančios drėgnų skalbinių kvapą, kuris atsiranda, drabužius džiovinant kambaryje, jaučiamas dėl Moraxella bakterijų. Nustatyta, kad „Streamer“ technologija suskaido ir pašalina bakterijas, kurios skleidžia šį drėgnų skalbinių kvapą.

* Rezultatai eksperimentinėmis sąlygomis per demonstraciją gauti tik su „Daikin Streamer“ srautiniu įrenginiu.

Moraxella Bacillus bakterijų šalinimo demonstracija (drėgnų skalbinių kvapo skleidimo priežastis)

Bandymų organizacija

Japonijos maisto tyrimų laboratorijos

Bandymo metodas

„Streamer“ generatoriuje buvo paliktas mėginys, kuriame buvo 2 ml bandomųjų bakterijų tirpalo Petri lėkštelėje (φ 60 mm). Šalinimo efektas nustatytas iš rezultatų, skaičiuojant bakterijas po 1, 2, 3, 4 ir 6 valandų. „Daikin“ pateikė „Streamer“ srautinį įrenginį ir bandymo bakterijų. Matuota 3 kartus

Moraxella bakterijų išlikimo rodiklis po 2 valandų „Streamer“ srauto

Atlikus bandymą nustatyta, kad Moraxella bakterijos (drėgnų skalbinių kvapo sukėlėjos) buvo 99,8 % suskaidytos ir pašalintos po 2 valandų nuo „Streamer“ naudojimo pradžios.

* Rezultatai eksperimentinėmis sąlygomis per demonstraciją gauti tik su „Daikin Streamer“ srautiniu įrenginiu.

bg-image

Kad būtų pašalintas drėgnų skalbinių kvapas, idealu juos išdžiovinti per 5 valandas!

Svarbiausias rodiklis, leidžiantis išvengti drėgnumo kvapo susidarymo – laikas nuo skalbimo pabaigos iki džiovinimo. Moraxella bakterijų staigiai pradeda daugėti po maždaug 5 valandų, todėl, jei pajėgsite išdžiovinti per 5 valandas, galite šiek tiek išvengti drėgnumo kvapo. Reikėtų nepamiršti, kad esama džiūstančių drabužių patalpoje gudrybės. Pirmiausia yra svarbu juos padžiauti gerai vėdinamoje vietoje. Manoma, kad daugelis žmonių pakabina juos ant karnizų, bet tai yra blogiausia vieta, nes prie lango lengvai kaupiasi drėgmė ir yra daug mikrobų.
Taip pat sugalvojome, kaip skalbinius išdžiovinti. Jūs galite greitai išdžiovinti drabužius, padžiaudami ilgesnį ant tolimiausio drabužių pakabos šono – „arkinis džiovinimas, kai trumpesnis padžiaunamas viduryje, arba „vaiduoklinis džiovinimas“, kai uždedama marškinių su ilgomis rankovėmis ant kitos pakabos tik rankovių dalis... Rekomenduojama, atsižvelgiant į bakterijų augimą, naudoti oro sausintuvą arba oro kondicionierių su oro valymo funkcija. Jei jums kvapas kelia nerimą, pabandykite, nes skalbinių kvapo galima išvengti vos šiek tiek pasistengus.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?