Skip to main content

„Daikin“ IAQ paslaugų pasiūlymas

Montavimas ir paleidimas

Labai svarbu, kad ŠVOK sistemos galutinė konstrukcija būtų sumontuota ir paleista pagal gamintojų rekomendacijas.

Suprantama, kad montuotojai atlieka keitimus vietoje, pavyzdžiui, skiriasi vamzdžių ilgis, o tai gali turėti didelį poveikį našumui, energijos naudojimo efektyvumui ir patalpų oro kokybei.

Labai svarbu kreiptis (ir vadovautis) į sertifikuotą montuotoją, kad sumontuotų konkrečias gamintojo sistemas, pavyzdžiui, pasirinkti įmonę, turinčią panašaus montavimo patirties.

Priežiūra

Akivaizdu, kad reguliari vėdinimo sistemų techninė priežiūra yra svarbi, todėl ji turėtų būti pastato ŠVOK sistemos bendrojo aptarnavimo režimo dalis.

Švara yra išskirtinai svarbi, kai kalbama apie vėdinimą, nes dulkės ir nešvarumai gali turėti įtakos gebėjimui užtikrinti patalpų oro kokybę.

Techninę priežiūrą turėtų sudaryti įsiurbimo ir išmetimo patikra, ar nėra jokių purvo susikaupimo, taršalų ar nešvarumo požymių, pažeidimų dėl oro ir gyvūnų, taip pat reikėtų apžiūrėti ortakius ir patalpų įrenginius.

„Daikin Refilter“ programa

„Daikin“ siūlo „Refilter“ programą, skirtą analizuoti, optimizuoti ir tobulinti turimą ŠVOK sistemą, visą dėmesį skiriant patalpų oro kokybei.

  • Patalpų oro kokybės auditas
  • „Fresh Air“ programa, skirta optimizuoti nustatymus
  • Individualus veiksmų planas su patobulinimu ir atsakomosiomis priemonėmis

Mūsų specialistai gali atvykti į vietą ir patikrinti pagal IAQ kontrolinį sąrašą.

Padėsime jums savo žiniomis įvertinti jūsų ŠVOK sistemos būklę ir pateiksime jums aiškią ataskaitą apie jūsų A/C sistemos, AHU, ortakių, vėdinimo įrenginių ir patalpos įrenginių būseną.

Nustatome, kokių nedelsiant reikia imtis veiksmų, kurie pagerins jūsų sistemos galimybes parūpinti daugiau gaivaus oro patalpų aplinkoje ir sumažinti pakartotinę dulkių cirkuliaciją.

Viešbučio kambarys su tamsiomis medinėmis įmontuotomis spintelėmis ir baltųjų orchidėjų dekoracijomis
Kontrolinio sąrašo piktograma

Mūsų specialistai gali atvykti į vietą ir patikrinti pagal IAQ kontrolinį sąrašą.

„Daikin Refilter“ programos logotipas
Būsenos stebėjimo piktograma

Padėsime jums savo žiniomis įvertinti jūsų ŠVOK sistemos būklę ir pateiksime jums aiškią ataskaitą apie jūsų sistemos, AHU, ortakių, vėdinimo įrenginių ir patalpos įrenginių būseną.

Kontroliuokite patalpų oro kokybę

„Daikin Service“ ekspertai padeda nustatyti bet kokį ŠVOK sistemos gerinimo aspektą, naudodamiesi tam skirtomis viso mūsų paslaugų asortimento galimybėmis ir patirtimi.

IAQ paslaugų portfelio iliustracija

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?