Skip to main content

Kintamas šaltnešio tūris

Mūsų sukurta, daugelio nukopijuota.

„Daikin“, naudodama kintamą šaltnešio tūrį (VRV), toliau pirmauja rinkoje pristatydama efektyvius ir patogius klimato keitimo įrenginius.

VRV, pristatoma nauja energijos efektyvumo era

Kai „Daikin“ pristatė VRV oro kondicionavimo sistemą 1982 m., joje pirmą kartą pasaulyje buvo naudojama kintamo šaltnešio srauto kontrolė. Kintamo šaltnešio srautas, kuris taip pat vadinamas VRF, yra tokia technologija, kuri cirkuliacijai naudoja tik mažiausią šaltnešio kiekį, kurio reikia vienam šildymo ir vėsinimo periodui. Šis mechanizmas suteikė galimybę galutiniam naudotojams vienu metu atskirai valdyti kelias oro kondicionavimo zonas.

*VRV yra „Daikin Industries, Ltd“ prekės ženklas.

VRV 1982 m.

VRV ar VRF

VRV ir VRF (kintamas šalnešio srautas) yra du skirtingi tos pačios technologijos terminai. Kadangi VRV yra „Daikin Industries, Ltd.“ prekės ženklas, visos kitos bendrovės, kurios kopijuoja šią technologiją, ją vadina VRF.

Kaip VRV veikia?

VRV yra technologija, kuri keičia šaltnešio tūrį sistemoje, kad tiksliai atitiktų pastatui keliamus reikalavimus. Reikalingas tik minimalus energijos kiekis, kad sistema galėtų išlaikyti nustatytą temperatūrą ir užtikrinti, kad ji automatiškai išsijungs, kai patalpoje nieko nėra. Šis unikalus mechanizmas ilgainiui pasižymi didesniu tvarumu, nes galutiniai vartotojai sumažina energijos sąnaudas ir sistemos anglies dvideginio emisijas.

Su iki 64 vidinių įrenginių, prijungtų prie 1 išorinio įrenginio, VRV sistema veikia panašiai kaip daugiasudėtinė sistema. Kiekvienas atskiras vidaus įrenginys nustato pajėgumą, kurio jam reikia, remdamasis dabartine patalpų temperatūra ir nuotolinio valdymo pultelio nurodyta temperatūra (nustatyto taško).

Bendra paklausa tarp visų vidinių įrenginių nulems, kaip lauko įrenginys atitinkamai reguliuos šaldymo kiekį ir temperatūrą. Inverterio kompresorius, vėsindamas arba šildydamas tik tiek, keik reikia, veikiant VRV įrangai papildomai sutaupo didelį kiekį energijos.

bg-image

VRV evoliucija

Nuo pirmojo mūsų VRV sistemos išleidimo nuolat pridedame naujų funkcijų, kad prisitaikytume prie besikeičiančios rinkos poreikių. Nepaliaujamai tobuliname savo VRV sistemą nuo pajėgumų apkrovos didinimo iki didesnės atkūrimo technologijų realizacijos, norėdami pasiekti geriausio komforto, efektyvumo ir patikimumo.

ŠVOK pramonės pradininkai

Sužinokite VRV istoriją ir atraskite, kaip ji ir toliau formuoja ŠVOK-Š pramonės ateitį.

1982

Naujos eros pradžia

„Daikin“ plėtoja VRV: pirmąjį pasaulyje daugiasudėtinį oro kondicionierių komerciniams pastatams. Kol nebuvo VRV įrangos, individuali oro kondicionavimo zonos kontrolė buvo nelengvas uždavinys. Sukūrus VRV, drastiškai pasikeitė lūkesčiai dėl oro kondicionierių, skirtų komerciniams pastatams.

kintamas šaltnešio srautas

1987

VRV pristatymas Europoje

1990

Universalus lauko įrenginys

„Daikin“ kuria vandeniu vėsinamus VRV oro kondicionierius. Šis įrenginys yra puiki alternatyva, kai oru vėsinamų VRV įrenginių negalima naudoti dėl šaldymo vamzdžių ilgio.

Universalus lauko įrenginys

1990

Geriausias komfortas

Realizavus šilumos atkūrimo technologiją, VRV oro kondicionierius pritaikomas vienu metu šildyti ir vėsinti, kai yra tik vienas lauko įrenginys. „Daikin“ taip pat patobulina savo technologijas siekdama patenkinti visų žmonių ir visų pasaulio regionų komforto poreikius.

1999

Greitas ir lengvas keitimas

„Daikin“ plėtoja pakaitines technologijas, kad supaprastintų komercinių VRV įrenginių montavimą. Montuotojai vien tik pakeitę vidaus ir lauko įrenginius gali pakartotinai panaudoti kitus komponentus, pavyzdžiui, vamzdžius.

Šalto, gaivaus oro tiekimas labai karštuose regionuose

„Daikin“, atsižvelgdama į Artimuosius Rytus, pritaikė VRV taip, kad jis taptų labiau palankus klimatai, kai temperatūra siekia 50 °C ar daugiau.

2004

VRV S serijai gausinamas VRV gaminių asortimentas, kuris dabar apima lengvąjį komercinį sektorių

2007

Šilumos tiekimas į labai šaltus regionus

„Daikin“ kuria labai efektyvius šilumos siurblius, skirtus VRV oro kondicionieriams. Ši sistema sukurta regionams, kur temperatūra siekia net - 25 °C šalčio.

2015

„Daikin“ pristato VRV IV i seriją, pirmąjį pasaulyje nepastebimą VRV lauko įrenginį

„Daikin“ galiausiai išugdė unikalų požiūrį į oro kondicionavimą. Šiuo metu pasaulyje tai tapo vienu iš dviejų oro kondicionavimo sistemų tipų – kanaliniu ir bekanaliu. „Daikin“ visada sieks išlikti oro kondicionavimo pradininku, nes įmonė ir toliau visame pasaulyje plėtoja šį naują standartą.

2019

„Daikin“ pristato VRV IV+

Šis asortimentas, visiškai optimizuotas sezoniniam efektyvumui, yra suprojektuotas išskirtinai ekologinės direktyvos tikslui.
Šis VRV asortimentas, pasiekiantis aukščiausią sezoninio efektyvumo lygį, susidaro iš labiausiai perkamų vidaus įrenginių, todėl nuolat pirmauja VRF technologijos srityje.

2020

VRV 5 S serija

Įrenginys visiškai pritaikomas R-32 šaldymo medžiagai
Lengviau transportuoti ir sumontuoti nei bet kada anksčiau!

2022 VRV 5 šilumos atkūrimas

Įranga, specialiai suprojektuota mažinti komerciniuose pastatuose išmetamo anglies dioksido kiekį.

Sužinoti daugiau apie šiandieninius asortimentus ir technologijas

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?