Skip to main content

Oro filtravimas nuo COVID-19: tai mūsų sprendimas

Iš mokslinių tyrimų matyti, kad COVID-19 virusas yra daug labiau užkrečiantis patalpose nei lauke. Šiuo tikslu suformuluotos įvairios instrukcijos, kaip kuo veiksmingiau kovoti su plintančiu virusu. Taigi, be geros ventiliacijos, oro filtravimo įranga gali padėti sumažinti infekcijos riziką. „Daikin“ oro filtravimo įrenginiai sukuria patalpų klimatą, kuris yra tris kartus grynesnis, sveikesnis ir švaresnis. Rezultatas: patalpos aplinka, kuri yra patogesnė ir saugesnė savo gyventojams.

COVID-19: kaip sumažinti užterštumo riziką?

COVID-19, kaip ir visi virusai, bakterijos ir alergenai, dažniausiai perduodami per orą. Todėl svarbu išvėdinti patalpas kuo labiau pašalinant užterštą orą, ypač orą, kuriame yra virusų, ir pakeistų jį gaiviu oru. Jei yra neįmanoma išvėdinti, gera papildoma priemonė – išfiltruoti orą, kad būtų apribota galimybė perduoti virusą.

Savaime suprantama, vis dar svarbu naudotis apsauginėmis priemonėmis: dėvėti veido kaukę, plauti rankas ir laikytis atstumo tarp žmonių.

Kaip kovoti prieš koronavirusą „Daikin“ oro filtravimo įranga?

Kad kuo labiau apribotumėte viruso dalelių perdavimą, patartina išfiltruoti orą norint pašalinti šias daleles arba aerozolius. Iš tyrimų matyti, kad kovojant prieš COVID-19 plitimą oro filtravimo metodais, veiksmingas yra tik HEPA filtravimas ir elektrostatiniai krituliai (suteikiant elektros krūvį ir sugaudant viruso daleles norint jas sunaikinti elektrostatiniu filtru).

Galėsite be rūpesčių ilsėtis su MCK55W ir MC55W – „Daikin“ naujaisiais oro filtravimo įrenginiais. Šie prietaisai naudoja elektrostatinių kritulių technologiją: „Streamer“ technologija įelektrina žalingas daleles, pavyzdžiui, virusus, kuriuos vėliau sulaiko elektrostatinis HEPA filtras.

Be to, ši „Streamer“ technologija paveikia žalingas daleles oksidaciniu suskaidymu: „Streamer“ dideliu greičiu generuoja stabilų elektronų srautą, sukurdama tam tikrą plazminę iškrovą (daug didesnę nei įprastą plazminę iškrovą). Kitas šios technologijos privalumas yra toks, kad galingas oksidacinis skaidymas ne tik sunaikina ir pašalina virusines daleles, bet ir bakterijas, pelėsius, alergenus, pavojingas chemines daleles ir blogus kvapus. Tai reiškia, kad „Daikin“ oro filtravimo įrenginiai taip pat idealiai tinka žmonėms, kurie serga astma arba turi alergijų. Įspėjimas: kad rezultatas būtų optimalus, oro filtravimo įrenginys per valandą turi atlikti nuo dviejų iki penkių filtravimo operacijų.

99,9 % efektyvumas

Nauju moksliniu tyrimu, kuris atliktas bendradarbiaujant su Tokijo universitetu ir Okajamos mokslų universitetu, įrodoma, kad tam tikromis laboratorinėmis sąlygomis „Daikin Streamer“ technologija ore sunaikinama daugiau nei 99,9 % koronaviruso (SARS-CoV-2) po 3 valandų poveikio.

Kitaip sakant, mūsų oro filtravimo įrenginiai leidžia pasijusti saugiau, net jei esate namie arba darbe. Savaime suprantama, tinkamas sumontavimas ir techninė priežiūra yra būtina, kad prietaisas efektyviai veiktų. Ar turite klausimų apie oro filtravimą ir (arba) „Streamer“ srautine technologija aprūpintus įrenginius? Nedvejodami kreipkitės į mus. Su malonumu jums padėsime.

oro valymas

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?