Skip to main content

Mėgaukitės gyvenimu be žiedadulkių

Mūsų sodai pavasarį ir vasarą mirga žiedais. Nors jie atrodo gražiai, dėl jų gali apgailėtinai jaustis tie žmonės, kurie serga sezonine su žiedadulkėmis susijusia astma ir alergija, pavyzdžiui, šienlige. Bet kas yra tos žiedadulkės ir kaip galite apsaugoti savo šeimą nuo galimo poveikio?

Kas yra žiedadulkės?

Žiedadulkės, dažniausiai atrodančios kaip smulkios dulkelės, yra mikrosporos, kurios perduodamos nuo vieno augalo prie kito, kad galiausiai augalai būtų sukryžminti ir atsirastų naujų augalų. Temperatūrai kylant, susidaro daugiau žiedadulkių, todėl žmonėms, kurie yra jautrūs žiedadulkėms, pasireiškia įvairūs simptomai, įskaitant, čiaudulį, nosies užgulimą, parausta, niežti ir ašaroja akys, taip pat (arba) niežti arba bėga nosis.

Žiedadulkių sezonas

Yra trys pagrindiniai žiedadulkių tipai, dėl kurių žiedadulkių sezonas užsitęsia nuo ankstyvo pavasario iki rudens pabaigos.

  • Žolės žiedadulkės:jos yra pagrindinis kaltininkas dėl žiedadulkių, sukeliančių astmą ir alergijas, kurios turi poveikio žmonėms nuo kovo iki spalio. Žolės žiedadulkės gali sukelti itin stiprias reakcijas.
  • Medžių žiedadulkės:nors skirtingų rūšių medžių žiedadulkės pasklinda skirtingu metų laiku, medžių žiedadulkės dažniausiai kelia problemų tik nuo vasario iki birželio.
  • Piktžolių žiedadulkės:piktžolių žiedadulkės dažniausiai gali sukelti šienligę. Jos labiausiai paplitusios vasarą ir ankstyvą rudenį.

Apsaugokite savo šeimą su „Daikin“ oro filtrais

„Daikin“ oro filtrai – tobulas sprendimas, skirtas užtikrinti, kad patalpų oras būtų grynesnis, sveikas ir švarus, sumažinant neigiamą žiedadulkių poveikį jūsų sveikatai.

„Daikin“ oro filtrai taip pat:

· Sumažina astmos ir alergijos simptomus, pašalindami iš oro dulkių daleles ir žiedadulkes.

· Saugo jūsų sveikatą, nes išfiltruoja ore esančias bakterijas ir virusus, taip pat pašalina 99,98 % žmogui perduodamo koronaviruso HCoV-229E, kaip nurodo Institut Pasteur de Lille.

· Sudrėkina orą, kai jis yra per sausas, todėl padeda apsaugoti odą.

· Kontroliuoja kvapus, todėl jūsų namai visada gaiviai kvepės ir bus švarūs.

Peržiūrėkite mūsų oro filtrus

  • Srautinės technologijos oro filtras

    Mūsų srautinė technologija išfiltruoja ore esančias daleles, kurios dažnai sveikatai kelia pavojų.

  • „Ururu“ oro filtras su „Streamer“

    „Daikin Ururu“ oro filtrai valo ir drėkina orą, esantį namuose. Tiesiog kartais pripildykite 2,7 l rezervuarą ir jis drėkins jūsų patalpą maksimaliu 500 ml/h greičiu.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?