Skip to main content

„Daikin“ aptarnavimas

Mes siūlome įvairias profesionalios pagalbos paslaugas, kad užtikrintume, jog jūsų sistema veiktų visą savo tarnavimo laiką geriausiu našumu klasėje.

Kad sukurtumėte tobulą vidaus klimatą, neužtenka vien tik įsigyti ir sumontuoti įrenginį. Svarbu ištisus metus siekti komforto, energijos efektyvumo, patikimumo ir kontrolės. „Daikin“ įmonėje siūlome įvairių pagalbos ir priežiūros paslaugų, kad užtikrintume, jog sistema veiktų optimaliai visą tarnavimo laiką.

Optimalus našumas minimaliomis išlaidomis

Kadangi teikiame pagalbos paslaugas, gerai prižiūrimai įrangai būdinga:

Aukštas energijos efektyvumas

Ilgesnis tarnavimo ciklas

Atitinka naujausius teisinius ir reglamentinius reikalavimus

Ką mes siūlome

bg-image

Tiekėjas ir paslaugų teikėjas

Nuo tinkamo klimato sprendimo pasirinkimo iki įrangos paleidimo, stebėjimo ir techninės priežiūros: „Daikin“ yra pasiryžusi padėti jums bet kuriame proceso etape. Neturite „Daikin“ įrangos? Kreipkitės: vis dar galite pasikliauti „Daikin“ paslaugomis, kurias teikia mūsų pagalbos tarnyba ir mūsų aptarnavimo inžinierių komanda.

bg-image

Tiekėjas ir paslaugų teikėjas

„Daikin“ įmonė yra pasiruošusi padėti jums kiekviename proceso žingsnyje nuo tinkamos klimato priemonės parinkimo iki paleidimo, stebėjimo ir priežiūros. Net jei neturite „Daikin“ įrangos, vis tiek „Daikin“ paslaugos, kurias teikia mūsų pagalbos personalas, gali naudingai pasitarnauti kaip ir mūsų kvalifikuotų specialistų ir aptarnavimo inžinierių komanda.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?