Skip to main content

Energiją taupantis oro kondicionavimas jūsų namams

„Daikin“, turėdama daugiau nei 90 metų patirties, siūlo patogiausius, labiausiai energiją taupančius ir patikimiausius klimato sprendimus, kurie prieinami rinkoje.

bg-image

Energiją taupančios ateities technologijos

Mūsų vėsinimo įrenginiai klasifikuojami kaip turintys aukščiausio energijos efektyvumo žymenis rinkoje. Kadangi visą dėmesį skiriame atsinaujinančiai energijai ir novatoriškoms technologijoms, jums pasiūlomas universalus sprendimas, kuris maksimaliai padidina jūsų investicijų grąžą. Mūsų siekis kurti energiją efektyviai naudojančius klimato įrenginius garantuoja, kad „Daikin“ įrenginiai ne tik atitiks esamus, bet ir būsimus teisinius standartus.

Universalios konfigūracijos jūsų namams

Sudėtinė sistema

Sudėtinė sistema

Vienam kambariui

„Single-split“ sistemoje vienas patalpų įrenginys jungiamas prie vieno lauko įrenginio, kad būtų lengva sumontuoti ir paprasta vėsinti ir šildyti.

Daugiasudėtinė sistema

Daugiasudėtinė sistema

Visiems jūsų namams

Naudodami „Daikin“ oras-oras šilumos siurblius, galite prijungti iki penkių patalpų įrenginių prie vieną lauko įrenginio, kad būtų galima efektyviai vėsinti arba šildyti iki penkių skirtingų kambarių. Galima atskirai valdyti kiekvieno kambario temperatūrą.

Integruota mūsų ženklą turinti inverterio technologija

Mūsų inverterio technologija sumažina energijos sąnaudas iki 30 %, lyginant su sistema be inverterio, paprasčiausiai pagal poreikį reguliuojant variklio greitį, o ne jį visiškai išjungiant ir vėl paleidžiant.

Oro kondicionavimo įranga su mūsų ženklą turinčia inverterio technologija

Apdovanojimais įvertintas dizainas jūsų interjerui

Kadangi turime gausų patalpų įrenginių ir dizaino variantų asortimentą, visada rasite klimato sprendimą, kuris tiks jūsų interjerui.

bg-image

Visada valdomas

„Daikin“ oro kondicionieriai leidžia įvairiais būdais valdyti savo namų aplinką. Naudokite „Onecta“ programėlę išmaniajame telefone, infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą arba balso komandas per „Alexa“ ar „Google Home“.

Mūsų populiariausi oro kondicionieriai

 • Ururu Sarara

  Sieniniai aukščiausios kokybės A+++ įrenginiai, skirti vėsinimui, šildymui, drėkinimui, sausinimui, vėdinimui ir oro filtravimui.

 • Stylish

  Apdovanojimais įvertintas sieninis įrenginys, skirtas vėsinti ir šildyti, atitinkantis iki A+++. Įranga yra keturių spalvų ir tinka visiems interjerams.

 • Daikin Emura

  Apdovanojimais įvertintas sieninis įrenginys, skirtas vėsinti ir šildyti, atitinkantis iki A+++. Matinė kristalų baltumo ir elegantiška sidabro apdaila.

 • Perfera

  Sieninis arba grindinis įrenginys su iki A+++ ekonomiškumu, skirtas skirtas vėsinti ir šildyti, kuris pasižymi puikiu našumu ir komfortu.

 • „Optimised Heating 4“ asortimentas

  Šildymo ir vėsinimo įrenginiai, skirti šaltesnio klimato sąlygoms, iki -25 °C, šildymo energijos efektyvumui siekiant iki A+++.

Bluevolution

„Daikin“ su „Bluevolution“ asortimentu suteikia komfortui visiškai naują lygį. Naudodami naują šaldymo medžiagą, vadinama R-32, pagerinome energijos efektyvumą iki A+++ klasės tiek vėsinant, tiek šildant.

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?