Energiją taupantis oro kondicionavimas jūsų namams

Energiją taupantis oro kondicionavimas jūsų namams

„Daikin“, turėdama daugiau nei 90 metų patirties, siūlo patogiausius, labiausiai energiją taupančius ir patikimiausius klimato sprendimus, kurie prieinami rinkoje.

Energiją taupančios ateities technologijos

Energiją taupančios ateities technologijos

Mūsų vėsinimo įrenginiai klasifikuojami kaip turintys aukščiausio energijos efektyvumo žymenis rinkoje. Kadangi visą dėmesį skiriame atsinaujinančiai energijai ir novatoriškoms technologijoms, jums pasiūlomas universalus sprendimas, kuris maksimaliai padidina jūsų investicijų grąžą. Mūsų siekis kurti energiją efektyviai naudojančius klimato įrenginius garantuoja, kad „Daikin“ įrenginiai ne tik atitiks esamus, bet ir būsimus teisinius standartus.

Universalios konfigūracijos jūsų namams

Sudėtinė sistema

Sudėtinė sistema

Vienam kambariui

„Single-split“ sistemoje vienas patalpų įrenginys jungiamas prie vieno lauko įrenginio, kad būtų lengva sumontuoti ir paprasta vėsinti ir šildyti.

Daugiasudėtinė sistema

Daugiasudėtinė sistema

Visiems jūsų namams

Naudodami „Daikin“ oras-oras šilumos siurblius, galite prijungti iki penkių patalpų įrenginių prie vieną lauko įrenginio, kad būtų galima efektyviai vėsinti arba šildyti iki penkių skirtingų kambarių. Galima atskirai valdyti kiekvieno kambario temperatūrą.

Integruota mūsų ženklą turinti inverterio technologija

Mūsų inverterio technologija sumažina energijos sąnaudas iki 30 %, lyginant su sistema be inverterio, paprasčiausiai pagal poreikį reguliuojant variklio greitį, o ne jį visiškai išjungiant ir vėl paleidžiant.

Sudėtinė sistema

Sudėtinė sistema

  • 1 vidaus įrenginys jungiamas prie 1 lauko įrenginio
  • Šildo arba vėsina 1 kambarį
  • Lengvas montavimas
Oro kondicionavimo įranga su mūsų ženklą turinčia inverterio technologija
Daugiasudėtinė sistema

Daugiasudėtinė sistema

  • Iki 5 vidaus įrenginių jungiama prie 1 lauko įrenginio
  • Šildo arba vėsina iki 5 skirtingų kambarių
  • Kambariai valdomi atskirai

Apdovanojimais įvertintas dizainas jūsų interjerui

Kadangi turime gausų patalpų įrenginių ir dizaino variantų asortimentą, visada rasite klimato sprendimą, kuris tiks jūsų interjerui.

Apdovanojimais įvertintos dizaino parinktys jūsų interjerui

Esant tokiai didelei skirtingų vidaus įrenginių ir dizaino tipų įvairovei, mes kuriame klimato įrangą, kuri nepriekaištingai įsilieja į interjerą.

Prie sienos montuojama oro kondicionavimo įranga

Sieniniai įrenginiai

„Daikin“ sieniniai įrenginiai yra įvairių stilių ir konfigūracijų, taip pat jie visi yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl puikios vertės ir išskirtinio dizaino.

Į lubas montuojama oro kondicionavimo įranga

Įmontuojami į lubas įrenginiai

„Daikin“ įmontuojami lubų įrenginiai yra nepriekaištingai integruojami į lubas, be to, vėsinami arba šildomi keli kambariai vienu patalpų įrenginiu.

Grindiniai oro kondicionieriai

Ant grindų statomi įrenginiai

„Daikin“ grindiniai įrenginiai užtikrina puikų komfortą ir stilių dėl savo aptakaus dizaino ir kompaktiško dydžių.

Visada valdomas
 

Visada valdomas

„Daikin“ oro kondicionieriai leidžia įvairiais būdais valdyti savo namų aplinką. Naudokite „Daikin Residential Controller“ programėlę išmaniajame telefone, infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą arba balso komandas per „Alexa“ ar „Google Home“.

Visada valdomas
 

Visada valdomas

Atsisiųskite „Daikin“ internetinio valdiklio programėlę, prijunkite „Daikin“ įrenginį prie „Wi-Fi“ ir valdykite klimatą būdami bet kur. Tai taip paprasta.

Mūsų populiariausi oro kondicionieriai

ururusarara-kitchen-710x460.png

Ururu Sarara

Sieniniai aukščiausios kokybės A+++ įrenginiai, skirti vėsinimui, šildymui, drėkinimui, sausinimui, vėdinimui ir oro filtravimui.

Stylish_homepageheader1645px1080px.jpg

Stylish

Apdovanojimais įvertintas sieninis įrenginys, skirtas vėsinti ir šildyti, atitinkantis iki A+++. Įranga yra keturių spalvų ir tinka visiems interjerams.

Res-airtoair-emura-photo-grid.png

Daikin Emura

Apdovanojimais įvertintas sieninis įrenginys, skirtas vėsinti ir šildyti, atitinkantis iki A+++. Matinė kristalų baltumo ir elegantiška sidabro apdaila.

perfera-article-grid-2020.jpg

Perfera

Sieninis arba grindinis įrenginys su iki A+++ ekonomiškumu, skirtas skirtas vėsinti ir šildyti, kuris pasižymi puikiu našumu ir komfortu.

Optimised_Heating_4_Banner_1645x1080px.png

„Optimised Heating 4“ asortimentas

Šildymo ir vėsinimo įrenginiai, skirti šaltesnio klimato sąlygoms, iki -25 °C, šildymo energijos efektyvumui siekiant iki A+++.

Bluevolution

„Daikin“ su „Bluevolution“ asortimentu suteikia komfortui visiškai naują lygį. Naudodami naują šaldymo medžiagą, vadinama R-32, pagerinome energijos efektyvumą iki A+++ klasės tiek vėsinant, tiek šildant.

Išsamiau