Skip to main content

Renovuokite savo namus su „Daikin“

Ką reikia apsvarstyti, kai pertvarkote savo namus ir ruošiatės montuoti naują šildymo arba vėsinimo įrenginį.

bg-image

Tinkamas įrenginys jūsų namams

Lengva pakeisti seną dujų ar tepalo katilą „Daikin“ įrenginiu. Be to, nereikia pakeisti visos sistemos – mūsų šilumos siurbliai ir katilai yra suderinami su daugeliu originalių radiatorių ir vamzdynų sistemų, kad renovuojant būtų užtikrintas kuo didesnis universalumas.

bg-image

Sumažinkite poveikį aplinkai ir savo sąskaitas už energiją

Ieškote tvaraus sprendimo, kuriam būtų naudojama atsinaujinančio šaltinio energija, hibridinė sistema ar labiau tradicinio įrenginio? Kad ir ko jums prireiktų: „Daikin“ siūlo įvairias vėsinimo, šildymo ir karšto vandens sistemas, kurios sumažina energijos sąnaudas ir yra naudingos aplinkai.

bg-image

Investuokite į ateitį

Permodeliuoti savo namus – investicija į ateitį.

Mūsų patarimas: galvokite apie ilgalaikę ateitį, kai rinksitės vėsinimo ir šildymo įrangą, todėl ieškokite sistemos, kuri daugelį metų tiks jūsų namams ir gyvenimo būdui.

Puikiai tinka

Koks yra optimalus vėsinimo ir šildymo sprendimas pagal jūsų gyvenimo būdą?
Kuris energijos šaltinis yra geriausias jūsų namams?
„Daikin“ siūlo įvairių galimybių, užtikrinančių tobulą tinkamumą.

 • „Daikin Altherma“ aukštos temperatūros oro-vandens šilumos siurblys

  „Daikin Altherma“ aukštos temperatūros oro-vandens šilumos siurbliai yra jungiami prie esamų vamzdžių ir radiatorių, todėl renovuojant jie puikiai tinka keičiant senus dujinius katilus. Jie energiją gauna iš oro (65 %), elektros (35 %) ir saulės (pasirinktinai).

 • Oras-oras šilumos siurbliai

  „Daikin“ oras-oras šilumos siurbliai, skirti vėsinti ir šildyti, puikiai tinka naujiems namams, ekologiškiems pastatams ir keičiant senas elektrines sistemas, nes energijos gauna iš oro (80 %) ir elektros (20 %).

 • Hibridiniai šilumos siurbliai

  Hibridiniai šilumos siurbliai energiją gauna iš optimalios oro, elektros ir dujų kombinacijos, atsižvelgiant į sezonines sąlygas ir energijos kainas. Jie tobulai tinka keičiant per renovaciją senus dujinius katilus, kad vėsinimo, šildymo ir karšto vandens tiekimas būtų efektyvus ir patikimas.

 • Dujų kondensacijos katilai

  „Daikin“ dujų kondensaciniai katilai yra puikus šildymo ir karšto vandens sprendimas, kuris renovuojant lengvai pritaikomas norint pakeisti senus dujinius katilus. Energijos gauna iš dujų ir pasirinktinai iš saulės.

 • Alyvos kondensacijos katilai

  • Šildymui ir karštam vandeniui
  • Naudojama alyva
  • Galima pasirinktinai naudoti saulės energiją
  • Idealiai tinka renovuojant ir keičiant senus alyvos katilus

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?