Skip to main content

Kokia yra optimali įrenginio vėsinimo galia?

Kad nuspręstumėte, kokios galios turėtų būti jūsų oro kondicionierius, patalpos paviršiaus plotas dažnai laikomas lemiamu veiksniu. Bet nepaisant grindų ploto, yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kad galėtumėte nustatyti tinkamą oro kondicionierius galią ir pasirinkti tinkamą įrenginį savo namams arba pastatui.

Kokie veiksniai turi įtakos oro kondicionieriaus galiai?

Kai renkatės oro kondicionavimo sistemą, svarbu nustatyti reikiamą vėsinimo galią. Sistema, turinti per mažai galios, gali nuvilti, o sistema, turinti per daug galios, dažnai sunaudoja per daug energijos, atlikdama patikėtą darbą. Kad tobulai įvertintumėte galią, reikia balansuoti, nes be patalpos paviršiaus ploto yra ir kitų svarbių veiksnių, kurie turi įtakos patalpos temperatūrai.

Izoliacija

Patalpos izoliacijos lygis yra itin svarbus. Nauji gyvenamieji pastatai dažnai yra taip gerai izoliuoti, kad jiems tereikia tik papildomo vėsinimo.

Žmonių skaičius

Žmonės išskiria apie 120 W/h šilumos. Taigi žmonių, besinaudojančių patalpa, skaičius turi įtakos temperatūrai. Tiek namuose, tiek biure.

Asmeniniai pageidavimai

O svarbiausia gal net tai, kad tobula temperatūra yra skirtinga kiekvienam žmogui: kai kuriems patinka vėsiau, o kai kuriems patinka šilčiau arba per vidurį.

Reikia atsižvelgti į visus šiuos veiksnius, renkantis tinkamos galios oro kondicionierių.

Saulės energijos sugeriamumas

Pastaraisiais metais naujuose pastatuose dažnai montuojamos didelio ploto stiklo konstrukcijos. Net naudojant stiklą su apsauga nuo saulės, temperatūra pakyla, vos saulei pašvietus.

Elektros prietaisai

Mūsų namuose ir biuruose atsiranda vis daugiau elektros prietaisų. Kompiuteriai, spausdintuvai ir kopijavimo aparatai – jie visi yra šiuolaikinio gyvenimo dalis, bet jie išskiria daug šilumos. Apšvietimas taip pat skleidžia daug šilumos.

Du žmonės, besinaudojantys „Daikin“ oro kondicionieriumi

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?