Skip to main content

Veiksmingai naudokite oro kondicionierių

5 patarimai apie optimalų našumą

5 patarimai, kaip kuo naudingiau pritaikyti oro kondicionierių

Norėtumėte kuo naudingiau pritaikyti oro kondicionierių, sunaudodami kuo mažiau energijos? Pradžiai pateikiame penkis naudingus patarimus. Pirmiausia apie svarbiausius dalykus: pradėkite nuo to, kad pasirenkate tinkamos galios oro kondicionierių pagal patalpą.

Miegamasis su „Daikin“ oro kondicionieriumi

1. Uždarykite langus ir duris

Visada uždarykite langus ir duris, kai naudojate oro kondicionierių, kad patalpų temperatūra būtų stabili. Pavyzdžiui, vonios durys būtinai turi būti uždarytos, kai kas nors prausiasi, kad šiltas ir drėgnas oras nepatektų į kambarį su oro kondicionieriumi.

2. Išlaikykite nustatytą temperatūrą pastovią

Kai kurie žmonės įjungti patį intensyviausią oro kondicionieriaus režimą, kad kuo greičiau atvėsintų. Visgi tai labai retai būna efektyviausias įrenginio naudojimo būdas. Geriau nustatykite įrenginiui stabilią temperatūrą, pavyzdžiui, 21 °C. Tai sukurs visada patogią namų aplinką ir leis oro kondicionieriui išlaikyti nekintančią temperatūrą, todėl nieko neprarasite.

3. Greičiau nei karštis

Įjunkite oro kondicionierių, kol dar neužklupo karštis. Tokiu būdu nereikės įrenginio per daug apkrauti, todėl per ilgą laiką sutaupysite daug energijos. Taip pat galite naudokite laikmatį, kad įjungtumėte įrenginį prieš pat atvykdami – tobulas būdas pasirūpinti, kad grįžtumėte į namus su tobula temperatūra.

4. Išvalykite filtrus

Kad oro kondicionieriaus darbas būtų patogus ir veiksmingas, svarbu išvalyti ir apžiūrėti filtrus bent kartą per metus. Taip įrenginio efektyvumas išliks aukšto lygio.


5. Pasirūpinkite lauko įrenginiu

Lauko įrenginys yra oro kondicionavimo sistemos pagrindas, todėl jo nereikėtų pamiršti. Įsitikinkite, kad daiktai arba lapai neužkišo oro įleidimo ir išleidimo angos. Apžiūrėkite savo įrenginį prieš vasaros ir žiemos sezono pradžią, kad užtikrintumėte optimalų darbą.

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?