Skip to main content

Įsigykite oro kondicionierių, kuris jums tiktų

5 patarimai, kaip gerai investuoti

5 dalykai, kurių reikia nepamiršti perkant oro kondicionierių

Kai investuojama į oro kondicionavimo sistemą, labai svarbu įsigyti tinkamo tipo, modelio ir galios įrenginį. Oro kondicionieriai namuose turi svarbios įtakos jūsų patogumui ir sveikatai. Šie patarimai padės jums išsirinkti tinkamą oro kondicionierių pagal savo patalpą ir poreikius, kad investicijos būtų kuo naudingesnės.

1. Energijos naudojimo efektyvumas ištisus metus

Visi „Daikin“ įrenginiai vėsina namus, energijos naudojimo efektyvumui esant iki A+++, kuris yra geriausias rinkoje, todėl sąskaitos už energijos tiekimą yra mažos. Galėsite ištisus metus mėgautis tobulu klimatu, naudodamiesi mūsų sprendimais, ir taupyti energiją.

2. Tinkama galia

Kai renkatės oro kondicionavimo sistemą, svarbu nustatyti reikiamą vėsinimo galią. Per mažos galios sistemos rezultatai gali nuvilti, o sistemos, kuri yra per daug galinga, oro srautas bus galingesnis nei reikia, todėl komfortas bus sugadintas. Kad tobulai įvertintumėte galią, reikia balansuoti, bet jūsų „Daikin“ montuotojas gali jums dėl to padėti.

3. Pritaikykite prie interjero

Visi namai yra unikalūs. „Daikin“, gamindama stilingus oro kondicionavimo įrenginius ir gausų modelių asortimentą, siūlo patogius ir energiją taupančius sprendimus bet kokiai patalpai.

  • Mūsų sieniniai įrenginiai (Ururu Sarara, Daikin Emura, Stylish, Perfera) puikiai tinka bet kokiam interjerui, suteikia puikaus komforto, o už kai kuriuos net buvo gauta laimėjimų per prestižiškiausius pasaulio dizaino apdovanojimus.

  • Mūsų ant grindų statomi įrenginiai (kaip Perfera) tobulai tinka po palange arba patalpoje, kurioje aukštis yra ribotas.

Jei visai nenorite matyti patalpų įrenginio, galite rinktis montuojamą į lubas. Šis modelis yra integruotas į kabamąsias lubas arba netikras sienas, todėl matosi tik išleidimo grotelės.

4. Pasirūpinkite lauko įrenginiu

Dauguma žmonių, montuodami oro kondicionierių su lauko įrenginiu, atkreipia dėmesį tik į patalpų įrenginį, nes jis patalpoje yra labiausiai matomas. Bet lauko įrenginio vieta gali būti dar svarbesnė, nes ji gali turėti didelį poveikį tinkamam visos sistemos funkcionavimui. Lauko įrenginys yra oro kondicionavimo sistemos pagrindas, todėl jo nereikėtų pamiršti. Įsitikinkite, kad daiktai arba lapai neužkišo oro įleidimo ir išleidimo angos. Apžiūrėkite savo įrenginį prieš vasaros ir žiemos sezono pradžią, kad užtikrintumėte optimalų darbą.

5. Laiku užsisakykite savo įrenginį

Nelaukite pirmosios karštos dienos norėdami užsisakyti oro kondicionavimo sistemą. Visų pirma, jūs nesate vienintelis, kuris norite, kad įrenginys būtų sumontuotas greitai, nors įgaliotų montuotojų darbotvarkės būna visiškai užimtos. Visų antra, dažniausiai užtrunka šiek tiek laiko, kol jūsų pasirinktas oro kondicionierius bus jums pristatytas. Laikotarpis nuo užsakymo ir faktinio sumontavimo gali užtrukti kelias savaites.

Kad būtų aiškiau, paties oro kondicionieriaus montavimui viename kambaryje dažniausiai prireikia vienos darbo dienos. Tikslus montavimo laikas priklauso nuo konkrečių montavimo aplinkybių.

bg-image

Laiku užsisakykite savo įrenginį ir nepamirškite šių patarimų.

Turite klausimų?

Susiję straipsniai

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Rasti daugiau

Reikia pagalbos?

Reikia pagalbos?